פז בטיחות


  מעוניינים בהדרכת בטיחות בעבודה ?

  אל תהססו, צרו איתנו קשר

   הדרכות עזרה ראשונה

   מטרתן של הדרכות עזרה ראשונה הינה לסייע למשתתפים להיערך לתרחישי חירום על הצד הטוב ביותר. לאורך השנים האחרונות, אנו מתמודדים עם מגוון תאונות, מקרי שרפות, עבודות בגובה כמו גם חשיפה ממושכת לחומרים מסוכנים – בין אם כחלק מהיום-יום שלנו ובין אם מדובר בהתנהלות השוטפת בעבודתנו. בשל כך, כדי שנוכל לתת את המענה המדויק, היעיל והמהיר ביותר בשעת הצורך – מומלץ להשתתף בהדרכות העוסקות בעזרה ראשונה; הדרכות אותן מעבירה מכללת פז בטיחות. מכללה זו מנוהלת על ידי נדב אסייג, מומחה בעל 25 שנות ניסיון בתחומי הניהול, הייצור והתפעול בתעשייה.

   הדרכות עזרה ראשונה: לתת מענה מקצועי בזמן אמת

   כל אחד ואחת מאתנו שואפים לעבוד במקום המספק תנאים בטיחותיים, איכותיים ומקצועיים. בין אם מדובר במפעל או חברה מאחד ענפי התעשייה בארץ – על תחום עיסוקנו לספק לנו סביבה בטוחה וראויה. עם זאת, רצונות הם דבר אחד כאשר המציאות מציגה בפנינו אתגרים וקשיים רבים. וזאת, כאשר חלק בלתי נפרד מכך מתייחס אל סכנות ותאונות עבודה. החל מפגיעות ראש, חוסר הכרה, תגובות אלרגיות ועד נפילה מגובה רב – כדי לתת מענה מדויק על כך מומלץ להשתתף בהדרכות עזרה ראשונה.

   עובדים במפעל וחשופים לסכנות? עובדים בענף תעשייה בעל סיכונים כאלו ואחרים? על מנת ליצור סביבה מקצועית ובטוחה, רצוי להתעניין בהדרכה העוסקת במתן עזרה ראשונה; הכשרה באמצעותה תרכשו כלים משמעותיים. לאורך הדרכה זו המשתתפים ילמדו, בין היתר, על הנקודות הבאות:

   • סמכויותיו של מגיש העזרה הראשונה.
   • מושגי יסוד באנטומיה, פיזיולוגיה ועל מערכות משולש החיים.
   • מהם מצבי חירום וכיצד להתנהל בהם.
   • סכמת החייאה.
   • סוגי פגיעות פיזיות.
   • ועוד.

   כמו כן, לאורכה של הדרכה זו המשתתפים ישתתפו בתרגילים ויענו על מבחנים עיוניים ומעשיים.

   הדרכות עזרה ראשונה

   הדרכות עזרה ראשונה – מענה מהיר ומדויק

   לעיתים קרובות, אנו נתמודד עם מגוון אירועים חמורים בהם נדרש לסייע בהצלה של אנשים אחרים. בין אם מדובר במצב חירום הכלל פצועים או שמא מדובר במצבים אחרים, מומלץ לפנות אל מכללת פז בטיחות ולהתעניין בהדרכת עזרה ראשונה אותה היא מעבירה.

    


    

   הדרכת עזרה ראשונה

   קבלתו של טיפול וסיוע רפואי דחוף יכול להוות את כל ההבדל שבין חיים למוות. על מנת להבטיח כי הצוות שלכם יודע כיצד יהיה עליו לפעול בשעת חירום, הרי שחשוב יהיה לשלב במהלך העבודה הדרכות עזרה ראשונה אשר מנוהלות על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום ההדרכות וההכשרות הבטיחות. חברת פז בטיחות מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של הכשרות והדרכות מקצועיות בתחום הבטיחות אשר יביא לשיפור משמעותי ברמת הבטיחות במקום התעסוקה והיכולת של צוות העובדים שלכם להתמודד עם מצבי חירום.

   הדרכת עזרה ראשונה במכללה מקצועית

   חברת פז בטיחות שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע בהעברת הדרכות והכשרות בטיחות מקצועיות במגוון רחב של תחומים. החברה מנוהלת על ידי נדב אסייג, מומחה בעל 25 שנות ניסיון בתחומי הניהול, הייצור והתפעול בתעשייה, ומקפידה על העברת ההדרכות האיכותיות אשר תואמות בצורה מדויקת את צרכי הבטיחות של בית העסק שלכם. לקבלת פרטים נוספים בנושא ומענה תכליתי לכל שאלה השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 04-8666499.

    


    

   על חשיבותן של הדרכות עזרה ראשונה

   הדרכות עזרה ראשונה מהוות חלק חשוב בשמירה על בטיחות כל העובדים שלכם, שהרי הן מאפשרות לצוות שלכם לרכוש את המיומנויות הנדרשות לשם התמודדות יעילה עם מצבי חירום מסכני חיים. מקום העבודה שלנו עשוי להיות חשוף לאינספור סכנות כאלה ואחרות, כך שעל מנת להעניק לצוות העובדים שלכם את הכלים הנחוצים להתמודדות עם אירועי חירום. הדרכת עזרה ראשונה מסייעת בהתמודדות עם מגוון רחב של תאונות, מקרי שריפות, חשיפה ממושכת לחומרים מסוכנים ואף עבודה בגובה.

   יש לציין כי הדרכות אלו חייבות להיות מועברות על ידי מדריכי עזרה ראשונה מוסמכים ופרמדיקים מנוסים. ההדרכה כוללת העברת ידע עיוני לצד תרגול מעשי במגוון תחומים, בכך למעשה ניתן יהיה להבטיח את הענקת כל הכלים הנחוצים להתמודדות יעילה עם מגוון מצבי החירום אותם מקום התעסוקה עשוי להציב בפני העובדים.

   מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


    הדרכות שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי