פז בטיחות


  מעוניינים לשמוע עוד לגבי הקורסים וההדרכות שלנו?

  צרו איתנו קשר

   הדרכות עזרה ראשונה

   מטרתן של הדרכות עזרה ראשונה הינה לסייע למשתתפים להיערך לתרחישי חירום על הצד הטוב ביותר. לאורך השנים האחרונות, אנו מתמודדים עם מגוון תאונות, מקרי שרפות, עבודות בגובה כמו גם חשיפה ממושכת לחומרים מסוכנים – בין אם כחלק מהיום-יום שלנו ובין אם מדובר בהתנהלות השוטפת בעבודתנו. בשל כך, כדי שנוכל לתת את המענה המדויק, היעיל והמהיר ביותר בשעת הצורך – מומלץ להשתתף בהדרכות העוסקות בעזרה ראשונה; הדרכות אותן מעבירה מכללת פז בטיחות. מכללה זו מנוהלת על ידי נדב אסייג, מומחה בעל 25 שנות ניסיון בתחומי הניהול, הייצור והתפעול בתעשייה.

   הדרכות עזרה ראשונה: לתת מענה מקצועי בזמן אמת

   כל אחד ואחת מאתנו שואפים לעבוד במקום המספק תנאים בטיחותיים, איכותיים ומקצועיים. בין אם מדובר במפעל או חברה מאחד ענפי התעשייה בארץ – על תחום עיסוקנו לספק לנו סביבה בטוחה וראויה. עם זאת, רצונות הם דבר אחד כאשר המציאות מציגה בפנינו אתגרים וקשיים רבים. וזאת, כאשר חלק בלתי נפרד מכך מתייחס אל סכנות ותאונות עבודה. החל מפגיעות ראש, חוסר הכרה, תגובות אלרגיות ועד נפילה מגובה רב – כדי לתת מענה מדויק על כך מומלץ להשתתף בהדרכות עזרה ראשונה.

   עובדים במפעל וחשופים לסכנות? עובדים בענף תעשייה בעל סיכונים כאלו ואחרים? על מנת ליצור סביבה מקצועית ובטוחה, רצוי להתעניין בהדרכה העוסקת במתן עזרה ראשונה; הכשרה באמצעותה תרכשו כלים משמעותיים. לאורך הדרכה זו המשתתפים ילמדו, בין היתר, על הנקודות הבאות:

   • סמכויותיו של מגיש העזרה הראשונה.
   • מושגי יסוד באנטומיה, פיזיולוגיה ועל מערכות משולש החיים.
   • מהם מצבי חירום וכיצד להתנהל בהם.
   • סכמת החייאה.
   • סוגי פגיעות פיזיות.
   • ועוד.

   כמו כן, לאורכה של הדרכה זו המשתתפים ישתתפו בתרגילים ויענו על מבחנים עיוניים ומעשיים.

   הדרכות עזרה ראשונה

   הדרכות עזרה ראשונה – מענה מהיר ומדויק

   לעיתים קרובות, אנו נתמודד עם מגוון אירועים חמורים בהם נדרש לסייע בהצלה של אנשים אחרים. בין אם מדובר במצב חירום הכלל פצועים או שמא מדובר במצבים אחרים, מומלץ לפנות אל מכללת פז בטיחות ולהתעניין בהדרכת עזרה ראשונה אותה היא מעבירה.

    

   מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


    מידע נוסף בנושא

    הדרכת עזרה ראשונה

    קבלתו של טיפול וסיוע רפואי דחוף יכול להוות את כל ההבדל שבין חיים למוות. על מנת להבטיח כי הצוות שלכם יודע כיצד יהיה עליו לפעול בשעת חירום, הרי שחשוב יהיה לשלב במהלך העבודה הדרכות עזרה ראשונה אשר מנוהלות על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום ההדרכות וההכשרות הבטיחות. חברת פז בטיחות מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של הכשרות והדרכות מקצועיות בתחום הבטיחות אשר יביא לשיפור משמעותי ברמת הבטיחות במקום התעסוקה והיכולת של צוות העובדים שלכם להתמודד עם מצבי חירום.

    הדרכת עזרה ראשונה במכללה מקצועית

    חברת פז בטיחות שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע בהעברת הדרכות והכשרות בטיחות מקצועיות במגוון רחב של תחומים. החברה מנוהלת על ידי נדב אסייג, מומחה בעל 25 שנות ניסיון בתחומי הניהול, הייצור והתפעול בתעשייה, ומקפידה על העברת ההדרכות האיכותיות אשר תואמות בצורה מדויקת את צרכי הבטיחות של בית העסק שלכם. לקבלת פרטים נוספים בנושא ומענה תכליתי לכל שאלה השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספר הטלפון 04-8666499.

    על חשיבותן של הדרכות עזרה ראשונה

    הדרכות עזרה ראשונה מהוות חלק חשוב בשמירה על בטיחות כל העובדים שלכם, שהרי הן מאפשרות לצוות שלכם לרכוש את המיומנויות הנדרשות לשם התמודדות יעילה עם מצבי חירום מסכני חיים. מקום העבודה שלנו עשוי להיות חשוף לאינספור סכנות כאלה ואחרות, כך שעל מנת להעניק לצוות העובדים שלכם את הכלים הנחוצים להתמודדות עם אירועי חירום. הדרכת עזרה ראשונה מסייעת בהתמודדות עם מגוון רחב של תאונות, מקרי שריפות, חשיפה ממושכת לחומרים מסוכנים ואף עבודה בגובה.

    יש לציין כי הדרכות אלו חייבות להיות מועברות על ידי מדריכי עזרה ראשונה מוסמכים ופרמדיקים מנוסים. ההדרכה כוללת העברת ידע עיוני לצד תרגול מעשי במגוון תחומים, בכך למעשה ניתן יהיה להבטיח את הענקת כל הכלים הנחוצים להתמודדות יעילה עם מגוון מצבי החירום אותם מקום התעסוקה עשוי להציב בפני העובדים.

    הדרכות עזרה ראשונה על ידי מדריכים מיומנים

    לא ניתן לסמוך על המזל או על תושייה בלבד, על מנת להתמודד כראוי עם מצבים לא צפויים ומסוכנים. הדרכות עזרה ראשונה נותנות תשתית יציבה לשמירה על חיי עובדים ומתן סיוע לנפגעים במגוון מצבים. חשוב כי ההדרכות הללו יתקיימו בליווי של מדריכים מיומנים שמעבירים תכנים עיוניים אך גם התנסות מעשית בצורה המדמה מצבי אמת. בהדרכות לומדים המשתתפים על הרקע של האנטומיה האנושית, איך מזהים מצב חירום ואיך להתמודד איתו מהר יותר ויעיל יותר. כמו כן, לומדים על הסמכות של מע"ר (מגיש עזרה ראשונה) וכיצד להגיש עזרה מבלי לגרום לנזקים.

    למרות שההדרכה נועדה בראש ובראשונה עבור עובדים שזקוקים לכך מתוקף עבודתם או תפקידם, הכלים הנלמדים הולכים אתכם לכל מקום. מתן עזרה ראשונה יכולה להציל חיים בעבודה, בבית, ברחוב, בעקבות תאונת דרכים. כך ניתן לעזור בצורה טובה אם עובד החליק, אם מישהו שאף חומר מסוכן, אם עובד איבד את ההכרה, נחנק, סובל משאיפת עשן ועוד. חשוב להבהיר כי סוג זה של הדרכה לא מחליף היערכות נוספת, למזעור הסיכונים ומניעת מחדלים. שילוב של התנהגות בטוחה בעבודה, קורסים בנושאים כגון אחסון חומרים מסוכנים, עקרונות עבודה בטוחה בגובה וכיוצא בזה, ביחד עם הדרכות של עזרה ראשונה חיוניים כולם.

    הדרכת עזרה ראשונה בצפון

    במקומות עבודה, באתרי בניה, במפעלי תעשייה, לרוב אין נוכחות מתמדת של צוות רפואי בכיר. יחד עם זאת, תאונות, פציעות, נפילות או פגיעות עלולות להתרחש. תגובה מהירה יכולה להציל חיים ולהקטין נזקים רפואיים והשפעות נלוות. חברת פז בטיחות מקדמת את הבטיחות בעבודה, על ידי מגוון תכנים, קורסים ובאמצעות הדרכות עזרה ראשונה. בזכות זאת, מקבלים את הידע היקר מפז, כיצד להגיב ומתי, על הצד הטוב ביותר.

    הדרכות עזרה ראשונה במכללת פז בטיחות

    פז בטיחות בניהול נדב אסייג, מקדמת מקצוענות מתמדת לטובת הבטיחות והבריאות שלכם ושל אחרים. הדרכות לעובדים, למנהלי עבודה, לפועלים, לממוני בטיחות ואחרים. הדרכות העזרה הראשונה הותאמו לאתגרים ולתנאים במקומות עבודה שנים, תוך אזכור מקרים ותגובות, נתונים מספריים, תכנים עיוניים ולמידה מעשית.

    מה לומדים בהדרכת עזרה ראשונה?

    ההדרכה בפועל נוגעת במספר תחומים בינהם, האנטומיה של גוף האדם, פיזיולוגיה ומערכות משולש החיים. סקירה נרחבת של מצבי חירום שונים ודרכי ההתמודדות עימם. התמודדות עם פגיעות פיזיות וביצוע החיאה חבישה ועוד. במהלך מפגשי ההדרכה מבצעים תרגול מעשי בבובה שמדמה גוף אדם. בסופה של ההדרכה משתתפים בתרגילים מסכמים שונים ועונים על שאלות במבחן העיוני.

    רוב הסיכויים שבמהלך חיינו נתמודד עם ארוע או שתיים לא צפויים, מצבים שידרשו מאיתנו מתן סיוע רפואי. בין אם מדובר במצב חירום הכולל פצועים או במקרה בודד של אדם הנמצא במצוקה בריאותית כדאי תמיד להיות מוכנים. כדי לקבל את כל הידע הנחוץ, מומלץ לפנות למכללת פז בטיחות ולהתעניין בהדרכת עזרה ראשונה מקצועית. ההדרכות מועברות באמצעות אנשי מקצוע המגיעים מהתחום ומעבירים את ההדרכות המקצועיות והמקיפות ביותר.

     

    הדרכות עזרה ראשונה בצפון

    ידע בעזרה ראשונה הוא חיוני ונחוץ לכל אחד מאיתנו. במהלך החיים עלולים להיתקל במצבי חירום רפואיים אליהם יש להגיב במהירות. במצבים כאלו טיפול ראשוני מאפשר להציל חיים, באמצעות סיוע מיידי הניתן על פי כללי העזרה הראשונה. לכן, קבלת הדרכת עזרה ראשונה הכרחית בכדי להיות מוכנים תמיד לכל תרחיש חירום רפואי. הדרכות אלו, צריכות להיות מועברות על ידי פרמדיקים מוסמכים ומנוסים. כאלו שכבר נחשפו למגוון תרחישים ויש להם ידע רב. בפז בטיחות מבצעים הדרכת עזרה ראשונה המאפשרת להתמודד עם מצבי חירום שונים.

    התועלות של הדרכת עזרה ראשונה

    ההדרכה, מקנה כלים תיאורטיים ומעשיים המאפשרים לתת מענה בזמן אמת לתרחישים שונים. ההכשרה מאפשרת ללומד להתמודד עם מצבי חירום. כדוגמת תאונת דרכים, שריפה, נפילה, חשיפה לרעלים, אבדן הכרה ועוד. כאשר מדובר במפעל גדול המכיל מספר רב של עובדים או בית ספר עם הרבה תלמידים. חובה שיהיו בשטח מספר אנשים שעברו הדרכת עזרה ראשונה, בכדי לאפשר מענה מיידי במקרה של פציעות שונות.

    הכשרת מגישי עזרה ראשונה

    הכשרת מגישי עזרה ראשונה נעשית באמצעות קורס מקיף בן מספר מפגשים. המועמדים לומדים על גוף האדם, תגובותיו למצבי הסיכון השונים ודרכי ההתמודדות עימם. הם מבצעים תרגילים מעשיים ועיוניים ועוברים מבחני הסמכה. ישנם קורסים בסיסיים שמתמקדים בהחייאה וחבישות בסיסיות שונות. וישנם קורסים מקיפים יותר. הקורס מותאם לפי הצרכים של הלומד או הארגון.

    חשוב שלכל אדם יהיה ידע בסיסי בהגשת עזרה ראשונה ותיק עזרה ראשונה בביתו, כדי להיות מוכן לכל תרחיש. מכללת פז בטיחות מציעה הדרכות בעזרה ראשונה. במהלך ההדרכה לומדים איך לזהות מצבי מצוקה שונים ולטפל בהם. כדוגמת מקרי חנק, שריפה, נפילה מגובה, תאונות שונות ועוד. ההדרכות מועברות באמצעות אנשי מקצוע, פארמדיקים מוסמכים המבטיחים הדרכה מעשית נכונה וכלים להתמודדות עם מגוון מקרים.

    מגישי עזרה ראשונה

    מגישי עזרה ראשונה מאפשרים מתן סיוע מיידי במצבי חירום שונים. מצבים בהם יש להגיב במהירות כדי למנוע החמרה במצבו של הנפגע. במקרים כאלו, טיפול ראשוני נכון מאפשר להציל חיי אדם. כל מי שמעוניין לדעת כיצד להגיש עזרה ראשונה, צריך לעבור קורס ייעודי. בקורס לומדים את כל הכללים הנדרשים למתן סיוע רפואי ראשוני. את הקורס ניתן לקבל באמצעות מד"א ובאמצעות חברות פרטיות כדוגמת פז בטיחות.

    חשיבות הימצאות מגישי עזרה ראשונה בארגון

    בארגונים רבים עובדים נחשפים למצבי סיכון. כדוגמת: חומרים רעילים, תפעול מכשירים כבדים, עבודה בגובה, עבודה בסביבה דליקה ועוד. מגישי עזרה ראשונה יכולים לתת מענה ראשוני במקרה חירום עד להגעת הצוות הרפואי. צוות רפואי המגיע באמבולנס תלוי במצב הדרכים ויכול להתעכב. במצבי חירום מסויימים, כל שניה היא קריטית ויכולה למנוע החמרה של המצב ואפילו מוות. תקנות הבטיחות בעבודה קובעות כי בכל מקום עבודה חייב להימצא ארגז עזרה ראשונה, וערכת החייאה אחת לכל 25 איש. בנוסף, יש למנות מגיש עזרה ראשונה שהוסמך לעשות שימוש בכלים אלו.

    קורס מגישי עזרה ראשונה

    מבין כל הקורסים הנלמדים, קורס מגישי עזרה ראשונה נחשב לחשוב ביותר. הוא מאפשר מתן סיוע מיידי במצבי חירום ויכול להציל חיים. ישנן תאונות שונות כדוגמת חנק, בהן השניות הראשונות קריטיות ומחייבות מתן טיפול ראשוני מהיר. במקרים כאלו ידע בעזרה ראשונה יכול להציל ממוות. קורס מגישי עזרה ראשונה מאפשר לתת מענה בזמן אמת במקרה של תאונת דרכים, שריפה, אבדן הכרה, נפילה מגובה, פצעים וחתכים שונים ועוד. באמצעות הכשרה בפז בטיחות ניתן לקבל כלים הנחוצים להתמודדות עם מצבי חירום שונים.

    תפקידים הדורשים הכשרת קורס מגישי עזרה ראשונה

    ישנם בעלי תפקידים שעשויים להיות חשופים לסכנות שונות. כדוגמת מאמני ספורט, מדריכי טיולים, מלווי טיולים, דיילים, נאמני בטיחות, עובדי הוראה, גננות, מצילים ומאבטחים. כדי שהם יוכלו להתמודד עם מצבי חירום בהצלחה, הם יידרשו במקרים רבים לעבור קורס מגישי עזרה ראשונה. ההכשרה שהם יקבלו תותאם לאופי התפקיד. הקורס יהיה בן מפגש אחד או יותר והם יידרשו לעברו גם קורסי ריענון מעת לעת. בסיום הקורס, מוענקים תעודות הסמכה למגישי עזרה ראשונה. את ההדרכות בפועל מעבירים מדריכים מנוסים ופראמדיקים.

    מה לומדים בקורס עזרה ראשונה

    כדי לדעת להתמודד עם פציעות ומקרי חירום שונים. יש להבין כיצד פועל גוף האדם, כיצד הוא מגיב למקרי קיצון שונים כדוגמת הרעלה או שאיפת עשן. בקורס לומדים על האנטומיה של גוף האדם, הפיזיולוגיה שלו ודרכי טיפול במגוון מצבי חירום, כדוגמת ביצוע החייאה וחבישות שונות. במהלך קורס מקיף מבצעים תרגולים מעשיים באמצעות בובה ייעודית ומבחני סיכום עיוניים. ניתן להתאים את הקורס לפי רמות וצורך, מקורס בסיסי ביותר ועד לקורס מקיף. מכללת פז בטיחות מציעה הדרכות בעזרה ראשונה. לבעלי תפקידים המחייבים זאת, במהלך ההדרכה לומדים איך לזהות מצבי מצוקה שונים ולטפל בהם. ההדרכות מועברות באמצעות אנשי מקצוע, פארמדיקים מוסמכים המבטיחים הדרכה מעשית נכונה להתמודדות עם מגוון מקרים.

    הדרכות שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
    דילוג לתוכן