פז בטיחות


  ימי כשירות לממוני בטיחות

  מכללת פז בטיחות מספקת כבר שנים ימי כשירות לממוני בטיחות המועברים על ידי מגוון מרצים בעלי ניסיון וידע רב שנרכש במשך שנים.

  ימי הכשירות מועברים במתכונת של לימודי יום / לימודי ערב ואפילו בימי שישי.

  הכל על מנת לספק את הפתרון האידיאלי מבחינת נוחות ומקצועיות.

  ניתן לבחור את המסלולים עפ"י החבילות הבאות:

  • חבילות של 4/8 ימים בשנה.
  • חבילת בוקר
  • חבילת שישי / ערב.

  לפי הנוהל החדש להכרה בימי השתלמות, על בעל כשירות להשתתף ב-24 ימי השתלמות לפי החלוקה הבאה

  לפחות 18 ימי השתלמות לפחות בשניים מהאשכולות הבאים:

              אשכול מספר 2 – רפואה תעסוקתית ובריאות תעסוקתית

              אשכול מספר 3 – בטיחות בבניה

              אשכול מספר 5 – בטיחות בעבודה כללי

              אשכול מספר 7 – בטיחות בחשמל

  6 ימי השתלמות משאר האשכולות לפי בחירת ממונה על הבטיחות.

  אולי תתעניינו גם ב:

  בטיחות באירועים המוניים

  ימי כשירות ממונה בטיחות

  ממונה הבטיחות מסייע למעסיק ולארגון כולו את היכולת לעמוד בדרישות המחמירות ביותר של החוק בנושא הבטיחות, בכך למעשה ניתן יהיה לשמור על בטיחות הצוות בכל עת. הכשרתו של איש מקצוע זה תתבצע במסגרתם של ימי כשירות לממוני בטיחות. אנו בפז בטיחות שמחים לעמוד לרשותכם ומסייעים בהתאמת התוכן הנחוץ והעברתם של ימי כשירות לממוני בטיחות.

  ימי כשירות ממונה בטיחות על מנת מענה מקצועי בהתאמה אישית

  מרכז ההכשרות של חברת פז בטיחות מתאימה את מהלך ונושאי ההדרכות, הכשרות וימי עיון והכשירות בצרה אינדיבידואלית לצרכיו של כל ארגון ובית עסק. בכך למעשה יכול כל לקוח ליהנות ממענה איכותי ומקצועי אשר מתמקד בצרכי הבטיחות שלו באופן מדויק. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה כבר היום וליהנות ממענה תכליתי ומקצועי לכל שאלה בנושא. לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר הטלפון 04-8666499.


  מהם ימי כשירות לממוני בטיחות?

  על פי תקנות ודרישות האגף לפיקוח על העבודה, כל ממונה בטיחות חייב לקיים 24 ימי כשירות במהלך תפקידו, דבר המסתכם בכ-8 ימי כשירות בשנה. ימי כשירות לממוני בטיחות חייבים להיות מועברים על ידי מוסד מקצועי אשר מחזיק בכל ההסמכות והרישיונות הנחוצים להכרת אותם ימים על ידי משרד העבודה – במינהל הבטיחות והגהות התעסוקתית.

  ימי כשירות אלו עוסקים במגוון רחב של נושאים התחום הבטיחות אשר נוגעים לענפי התעשייה השונים. במהלך ימי כשירות אלו, ממונה הבטיחות יזכה בריענון נהלי ותקנות הבטיחות השונות הרלוונטיות לעבודתו ויאפשרו לו לתרגל את הנושאים בעזרת המקצוענים שבתחום. חשיבות הכשרה חיונית זו טמון ביכולת שלה לסייע בשדרוג מערך הבטיחות במקום העבודה. בלעדי ימי כשירות אלו, ממונה הבטיחות לא יוכל להמשיך בתפקידו בייעוץ למעסיק וסיוע בשיפור רמת הבטיחות לצד שמירה על חיי אדם ושלמות הציוד במקום העבודה. הנושאים בהם עוסקים ימי הכשירות כוללים – רפואה תעסוקתית ובריאות תעסוקתית, בטיחות בבניה, בטיחות בעבודה, בטיחות בחשמל ועוד…

  מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


   קורסים והדרכות שלנו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי