פז בטיחות


  ימי כשירות לממוני בטיחות | פז בטיחות

  מכללת פז בטיחות מספקת כבר שנים ימי כשירות לממוני בטיחות המועברים על ידי מגוון מרצים בעלי ניסיון וידע רב שנרכש במשך שנים.

  ימי הכשירות מועברים במתכונת של לימודי יום / לימודי ערב ואפילו בימי שישי.

  הכל על מנת לספק את הפתרון האידיאלי מבחינת נוחות ומקצועיות.

  ניתן לבחור את המסלולים עפ"י החבילות הבאות:

  • חבילות של 4/8 ימים בשנה.
  • חבילת בוקר
  • חבילת שישי / ערב.

  לפי הנוהל החדש להכרה בימי השתלמות, על בעל כשירות להשתתף ב-8 ימי השתלמות ולדווח אותם בכל שנה כלנדרית.

  ימי עיון לחודש ינואר 2024:

  04.01.2024- מחלות מקצוע

  15.01.2024- בטיחות בעבודה בגובה

  19.01.2024- עזרה ראשונה

  22.01.2024- בטיחות בקרינה מייננת

   

  מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 04-8666499 לקבל תוכנית ימי עיון לשנת 2024.

  אולי תתעניינו גם ב:

  בטיחות באירועים המוניים

  מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


   מידע נוסף בנושא

   ימי כשירות ממונה בטיחות

   ממונה הבטיחות מסייע למעסיק ולארגון כולו את היכולת לעמוד בדרישות המחמירות ביותר של החוק בנושא הבטיחות, בכך למעשה ניתן יהיה לשמור על בטיחות הצוות בכל עת. הכשרתו של איש מקצוע זה תתבצע במסגרתם של ימי כשירות לממוני בטיחות. אנו בפז בטיחות שמחים לעמוד לרשותכם ומסייעים בהתאמת התוכן הנחוץ והעברתם של ימי כשירות לממוני בטיחות.

   ימי כשירות ממונה בטיחות על מנת מענה מקצועי בהתאמה אישית

   מרכז ההכשרות של חברת פז בטיחות מתאימה את מהלך ונושאי ההדרכות, הכשרות וימי עיון והכשירות בצרה אינדיבידואלית לצרכיו של כל ארגון ובית עסק. בכך למעשה יכול כל לקוח ליהנות ממענה איכותי ומקצועי אשר מתמקד בצרכי הבטיחות שלו באופן מדויק. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה כבר היום וליהנות ממענה תכליתי ומקצועי לכל שאלה בנושא. לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר הטלפון 04-8666499.

   מהם ימי כשירות לממוני בטיחות?

   על פי תקנות ודרישות האגף לפיקוח על העבודה, כל ממונה בטיחות חייב לקיים 24 ימי כשירות במהלך תפקידו, דבר המסתכם בכ-8 ימי כשירות בשנה. ימי כשירות לממוני בטיחות חייבים להיות מועברים על ידי מוסד מקצועי אשר מחזיק בכל ההסמכות והרישיונות הנחוצים להכרת אותם ימים על ידי משרד העבודה – במינהל הבטיחות והגהות התעסוקתית.

   ימי כשירות אלו עוסקים במגוון רחב של נושאים התחום הבטיחות אשר נוגעים לענפי התעשייה השונים. במהלך ימי כשירות אלו, ממונה הבטיחות יזכה בריענון נהלי ותקנות הבטיחות השונות הרלוונטיות לעבודתו ויאפשרו לו לתרגל את הנושאים בעזרת המקצוענים שבתחום. חשיבות הכשרה חיונית זו טמון ביכולת שלה לסייע בשדרוג מערך הבטיחות במקום העבודה. בלעדי ימי כשירות אלו, ממונה הבטיחות לא יוכל להמשיך בתפקידו בייעוץ למעסיק וסיוע בשיפור רמת הבטיחות לצד שמירה על חיי אדם ושלמות הציוד במקום העבודה. הנושאים בהם עוסקים ימי הכשירות כוללים – רפואה תעסוקתית ובריאות תעסוקתית, בטיחות בבניה, בטיחות בעבודה, בטיחות בחשמל ועוד…

   ימי כשירות לממוני בטיחות, כל העובדות החשובות

   נושאים של בטיחות אינם יוצאים להפסקה או לפגרה. על מנת לקיים סביבת עבודה בטוחה ולמנוע תקלות, מפגעים, תאונות וצרות אחרות, חייב כל ממונה בטיחות להיות כשיר ובעל ידע עדכני ומהיימן. בבסיס כל זאת עומדים ימי כשירות לממוני בטיחות. בין העובדות החשובות בנושא זה כדאי להכיר את הדברים הבאים:

   1. את ימי הכשירות הללו מקבלים ממוני הבטיחות במכללות מקצועיות, האמונות על הטמעת עקרונות הבטיחות וההיערכות.
   2. במהלך השנים, נדרש כל ממונה בטיחות להשתתף בכמה וכמה ימי עיון על מנת להמשיך לשאת בתפקידו.
   3. בממוצע, נדרשים ממוני בטיחות להשתתף בכשמונה ימי כשירות בכל שנת עבודה.
   4. משרד העבודה והאגף לפיקוח על העבודה מגדירים מי יכול להעביר את ההשתלמויות הללו ומי מורשה לשמש כמרצה או מדריך לצורך העניין.
   5. ניתן להשתתף בימי כשירות בזמנים גמישים, מרוכזים, בשעות ערב או בבקרים, בשילוב ימי שישי לפי הצורך, והכל בתאם לשגרת העבודה ולשגרת היום של ממוני הבטיחות.
   6. ימי הכשירות עוסקים בתחומים מגוונים כגון בריאות תעסוקתית, בטיחות כללית בעבודה, בטיחות בחשמל, בטיחות בתחום הבניה וכדומה.

   נוהל ימי כשירות לממוני בטיחות

   לצורך שיפור הבטיחות בעבודה אין די בצעדים פסיביים. נחוצה הרבה מודעות, מעורבות וכמובן גם הכשרה מתאימה. ללא ספק, ממוני בטיחות מהווים עמוד שדרה חשוב ביותר בקידום הבטיחות בארגונים ובמקומות עבודה בשלל ענפים. על מנת שיוכל כל ממונה בטיחות לבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר, נדרשים מפעם לפעם ימי כשירות לממוני בטיחות. במכללת פז בטיחות מגוון קורסים, ימי כשירות והדרכות, התפורים למידתם של ממוני הבטיחות.

   פז בטיחות, כל הכלים המקצועיים עומדים לרשותכם

   ממוני בטיחות נדרשים במגוון מפעלים ומקומות עבודה. לרוב יהיו אלה עובדים בעלי וותק, עם ידע קודם בנושאים טכניים, הנדסיים או מדעיים אחרים. הכשרה של ממונה בטיחות בעבודה מאפשרת להשיג את המטרה – מניעת תקלות, הפחתת תאונות, שמירה על בטיחות בכל רחבי המפעל או האתר. זקוקים לימי כשירות עבור ממונה בטיחות? במכללת פז בטיחות מיטב המרצים והמדריכים, שיספקו את כל המידע והכלים המקצועיים הנדרשים.

   קורסים והדרכות שלנו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   דילוג לתוכן