פז בטיחות


  קורס מדריכי בטיחות

  קורס מדריכי בטיחות במכללת פז מכשיר מדריך בטיחות מוסמך על פי סעיף 3 (ג) לתקנות ארגון הפיקוח על העבודה (מסירת מידע והדרכת עובדים).

  ההכשרה נעשית בצורה ייחודית המשלבת הרצאות, התנסויות וסימולציות. ההכשרה מקנה למשתתפים ארגז כלים גדול מאוד להצלחתם בתפקיד ממוני בטיחות ומשפרת את היכולת לבנות שיעורים מקצועיים ולהעבירם בצורה אפקטיבית בארגון.

  חניך שיעבור בהצלחה את הקורס והוא ממונה בטיחות, יורשה להדריך עובדים לאחר בקשה לקבלת אישור הסמכה כמדריך בטיחות ממפקח עבודה ראשי. טופס הבקשה יימסר למשתתפים בסיום ההשתלמות.

  קורס מדריכי בטיחות – מטרת הקורס

  הכשרת ממוני בטיחות כמדריכי בטיחות בארגונים, תוך שיפור מיומנויות בהעברת מסר אפקטיבי, עמידה מול קהל ויכולת הסתכלות רחבה על תחום הדרכת העובדים לרבות בניית תוכנית הדרכה בבטיחות שנתית.

  תכנים מרכזיים אשר מועברים בקורס:

  • דמות המרצה – איך להפוך לדמות מקצועית מול קהל.
  • עקרונות הלמידה – מה הלומד של המאה ה-21 מחפש.
  • הצגת נושא – להציג נושא בצורה מעניינת וייחודית.
  • הפעלת לומדים – איך ניתן להפוך את ההדרכה לחווייתית ומלמדת.
  • טכניקות מסירה – מגוון שיטות להעברת החומר ללומד.
  • עמידה מול קהל – שיטות לשיפור הבטחון העצמי, שימוש בשפת הגוף.
  • תקשורת בינאישית – להפוך את התקשורת לאפקטיבית בעבודה מול עובדים וממונים.
  • עקרונות השכנוע – טקטיקות לשכנוע והעברת מסר.
  • טיפול בהתנגדויות – התמודדות מול עובדים ומנהלים אשר מגלים התנגדות.
  • בניית מצגות ושיעורים – איך להפוך את הידע לנגיש ומעניין במצגת או שיעור.
  • בניית תוכנית הדרכה שנתית – פיתוח הסתכלות רחבה לתחום ההדרכה בראייה שנתית
  • פרזנטציה אישית – כל משתתף בונה ומציג שיעור לדוגמה בתחום הבטיחות.

  משך ההכשרה

  חמישה ימים במתכונת של יום בשבוע, ימים אלה מוכרים כימי כשירות לממונים.

  “מסע הגילוי האמיתי אינו כרוך במציאת נופים חדשים אלא ברכישת מבט חדש” (רוברט פרוסט).

  מכללת פז מזמינה אותכם לחוויה ייחודית ומלמדת.

  קורס מדריכי בטיחות

  במסגרת קורס מדריכי בטיחות, המשתתפים יוכלו ליישם בהצלחה את המידע שרכשו בארגונים בהם הם עובדים. מיד יום ביומו, אנו מתמודדים עם מגוון אתגרים במקום עבודתנו כאשר במקביל לכך רמת הבטיחות הולכת ונפגמת גם כן. בהתאם, כדי שניתן יהיה לתת מענה מדויק, יש ללמוד לתקשר כראוי עם צוות עובדי החברה, להניע אותם לפעולה באופן בטיחותי, להתמודד היטב עם התנגדויות, לבנות תכניות הדרכה שנתיות וכן הלאה. זאת ועוד, תוכלו ללמוד אצל פז בטיחות. מכללה זו מציעה מגוון קורסים והכשרות בתחום הבטיחות בתעשייה. כל זאת, בכיתות לימוד מתקדמות וצוות הוראה מקצועי.

  קורס מדריכי בטיחות: לרכוש כלים משמעותיים לעבודה

  בין אם מדובר בענפי התעשייה השונים או שמא מדובר בארגונים בעלי תחומי עיסוק אחרים, כדי שניתן יהיה להתמודד כראוי עם האתגרים השונים על הצד הטוב ביותר, יש לאייש גורם מוסמך בתור ממונה בטיחות. בהתאם, כדי שמומחה בתחום זה אכן יספק את השירות המקצועי ביותר, יש לוודא כי הוא השתתף בקורס מדריכי בטיחות.

  במילים אחרות, כדי שניתן יהיה לתת מענה מקיף על דרישות החוק ובמקביל להגן על עובדי החברה, על ממונה הבטיחות לעבור קורס באמצעותו יכול לסייע על הצד הטוב ביותר. כך, על הקורס בתחום מדריכי הבטיחות להציע את מלוא ההכשרה; קורס הכולל, בין היתר, את הנושאים הבאים: תקשורת בינאישית, בניית מצגות, עמידה מול קהל, טיפול בהתנגדויות, בניית תכנית הדרכה שנתית ועוד.

  יתרונותיו של קורס זה הנם משמעותיים. וזאת, לאור העובדה כי המשתתפים רוכשים הרבה מעבר לידע תיאורטי. למעשה, הם רוכשים כלים משמעותיים המסייעים להם בניהול והתמודדות ראויה במגוון מצבים. במילים אחרות, על ידי ידע ותרגול מעשי, המשתתפים יצמחו כעובדים וכבני אדם – ויוכלו ליישם בשטח את הלמידה כראוי.

  קורס מדריכי בטיחות – לעבור הכשרה מקיפה

  כדי לעסוק כממוני בטיחות ארגונים וחברות, יש להשתתף בקורס מדריכי בטיחות אותו מציעה מכללת פז בטיחות. לאורכה של הכשרה זו, המשתתפים יזכו לחוויה ייחודית, משמעותית ומלמדת – בכך אין כל ספק.

  מועדי הקורס

  15.06, 22.06, 29.06, 6.07, 13.07

   

  מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


   מידע נוסף בנושא

   קורס מדריך בטיחות מוסמך

   מטרתו של קורס מדריכי בטיחות היא בהקניית ידע נרחב וכלים מעשיים מתקדמים לממונה בטיחות בבניה והעברה של הדרכות בטיחות חיוניות. קורס זה יעניק לחניכים את המיומנויות הנדרשות לבניית מערך ההדרכה והעברתה תוך הפגנת מנהיגות, מיומנות ודוגמא אישית. חברת פז בטיחות מעבירה קורס זה במיומנות על ידי מיטב ממוני הבטיחות והמרצים המובילים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל ולהוביל את ההכשרות השונות במסירות, מקצועיות ובצורה שעונה על צרכי הבטיחות של ארגונכם.

   אצלנו במכללת פז תוכלו למצוא קורס מדריך בטיחות ומגוון קורסים נוספים בתחום הבטיחות

   שירותיה של חברת פז בטיחות מעניקים מענה מקצועי למגוון רחב של צרכים, זאת לרבות בצורה שירותי הדרכות בטיחות בכל הנושאים הנדרשים בתעשייה ובבנייה, קורסי בטיחות מגוונים, ימי עיון לממוני בטיחות ועוד… חברתנו כוללת צוות מקצועי מיומן ומגובש אשר כולל את מיטב המרצים בתחום הבטיחות. לקבלת פרטים נוספים והתאמת הרצאות והדרכות לצרכים ותחומים הרלוונטיים לכם, צרו קשר עם צוות החברה כבר היום באתר או במספר הטלפון 04-8666499.

   קורס מדריכי בטיחות – מדוע הוא כה חשוב?

   שמירה על רמת בטיחות גבוהה הינה חיונית בכל ארגון. עבודתו של ממונה בטיחות מסייעת בשמירה על הבטיחות אך חשוב לציין כי על אותם אנשי מקצוע מופעלים לחצים רבים. זאת הן מצד דרישות והחניות החוק והם מצד המעסיק ורצונות להגן על צוות העובדים. עבודתו של ממונה בטיחות דורשת ממנו יכולות מנהיגות ושכנוע לצד יכולות ניהול והדרכה.

   את היכולות הללו ניתן יהיה לרכוש במהלכו של קורס מדריכי בטיחות. קורס זה יאפשר לממוני הבטיחות שלכם להגיע לרמת השפעה מיטבית לשם הנעת כלל צוות העובדים בשמירה וניהול בטיחות בצורה המיומנת ביותר. הקורס כולל תרגול לשיפור מיומנויות בהעברת מסרים, עמידה מול קהל והתייחסות מעמיקה לתחום הדרכת עובדים בנושאי הבטיחות השונים. יש לציין כי קורס זה נמשך חמישה ימים במתכונות של יום בשבוע וכי ימים אלו מוכרים בתור ימי כשירות לממוני בטיחות.

   קורס מדריכי בטיחות וכיצד להעביר את הידע שברשותכם

   גורמים שונים ובעלי תפקידים לוקחים חלק בתחום החשוב של בטיחות בעבודה. כך לדוגמא מנהלי בטיחות מוסמכים, בוגרי קורס בטיחות באש וכדומה. גם אם יש ברשותכם תשתית רחבה של ידע בתחום הבטיחות הארגונית או המפעלית, קורס מדריכי בטיחות יכול להועיל לכם במידה רבה. בין היתר, בזכות מגוון רחב של טכניקות, תובנות ועקרונות, שיאפשרו לכם להציג נכון את המסרים, לעמוד מול קהל וליצור מעורבות גבוהה ועניין.

   לא כל מנהל, מדריך או אחראי יודע בצורה אינסטינקטיבית איך להקרין ביטחון, איך לשאת דברים מול קהל ואיך לעודד למידה משמעותית. במסגרת קורס מדריכי בטיחות לומדים את כל זאת וגם הרבה יותר. מרצים מנוסים מלמדים אתכם מה צריך לדעת על תקשורת בין אישית, איך צריך לעמוד מול קהל ולהציג את המסר באופן מילולי אך גם בעזרת שפת הגוף. בקורס לומדים כיצד מעבירים דגשים חשובים, איך הופכים את הלימוד לחוויה, איך להתמודד מול התנגדויות או קהל שמפריע, איך מתכננים מערכי שיעור, בונים מצגות ומעבירים כמו שצריך, את הידע הרחב שלכם.

   קורס מדריכי בטיחות בצפון

   בטיחות איננה נוצרת מאליה. יש צורך בהרבה מודעות, הרבה ידע ויישום של עקרונות חשובים בתחום. מפעלים וארגונים ששואפים ליצור סביבת עבודה בטוחה ומנהלים שרוצים לעמוד בעקרונות החוק, מקפידים על הכשרה מתמדת של העובדים. על מנת שבארגון או במפעל יהיה מצוי אחראי או דמות בעלת סמכות וידע ויכולת להעביר כהלכה תכני בטיחות נדרשת מסגרת שמעניקה הכשרה. כך למשל קורס מדריכי בטיחות מהשורה הראשונה. לרשותכם במכללת פז בטיחות הכשרות בטיחות על פי כל הכללים והנהלים המתקדמים ביותר, לכם ולעובדים שלכם.

   מדריכי בטיחות – לדעת להשפיע ולהוביל

   מדריכי בטיחות מהווים מקור ראשון במעלה של סמכות ארגונית, בתחומי בטיחות, מניעת תקלות, התמודדות במקרי תאונה, גילוי ערנות ולא פחות חשוב – יצירת מהפך בתרבות הארגונית. יצירת תרבות ארגונית בטיחותית תורמת לפרט ולכלל. זה חשוב לארגונים, זה חשוב לחברה, חשוב לפעילות הכלכלית ואפילו לרווחיות. במכללת פז בטיחות תוכלו להעשיר את גוף הידע שלכם בתחום זה, כך שתוכלו להעביר את הידע לאחרים.

   קורסים והדרכות שלנו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי