אודות

חברת פז בטיחות הוקמה בשנת 2015, בניהולו של נדב אסיאגממונה בטיחות בתפקידו עם וותק של כ-30 שנים גם בתעשייה וגם בענפי הבניה השונים.

בחברת פז קיים מרכז הכשרות והדרכות, ומכללה לבטיחות.

המרכז פעיל 6 ימים בשבוע ומקיים הדרכות והכשרות בטיחות בכל עת בה נדרש לתת שרות.

בפז בטיחות מועסקים צוותי מרצים וממוני בטיחות מקצועיים ומנוסים בעלי ידע רב, עם וותק של שנים רבות בתחומי העיסוק השונים בבטיחות ובמתן הדרכות בטיחות.

בפז בטיחות קיים לרשותכם צוות מקצועי ומגובש של עובדים ועובדות עם אוזן קשובה, במטרה לייעץ ולסייע בכל שאלה והתייעצות בנושאי בטיחות, לשלוח  הצעות מחיר, ולסייע בכל הקשור לפעילויות החברה המגוונות.

הלקוחות שעמן בחרה חברת פז לעבוד הם לקוחות גדולים איכותיים הנמנים עם מגוון הלקוחות בעלי רצון רב לעשות למען בטיחות העובדים בארגונים שלהם, על הצד הטוב והמקצועי ביותר, בהם: תנובה, הנמל, אלביט מערכות, בתי זיקוק, רפא"ל, מרכבים, ועוד חברות רבות וטובות.

בפז בטיחות מעניקים ללקוח את השירותים הבאים, ובאהבה:

  • שרותי הדרכות בטיחות בכלל הנושאים הנדרשים גם בתעשייה וגם בבניה.
  • שרותי ממונה בטיחות באתרי לקוח.
  • קורסי בטיחות מגוונים כגון: עבודה בגובה, אחראי רעלים, ממונה בטיחות אש, נאמני בטיחות, עזרה ראשונה, כיבוי אש, חומרים מסוכנים, הכשרות מפעילי מלגזה, הכשרות מפעילי עגורן גשר/שער/והעמסה עצמית, הדרכות ריענון, הדרכות אדם כשיר ועוד.
  • ימי עיון לממוני בטיחות גם במתכונת יום, ערב וימי שישי לשמירת כשירות ממונה הבטיחות.
  • השכרת כיתות לימוד מדוגמות ומצוידות במיטב הטכנולוגיה.

בכל כיתה קיים מקרן ומערכת שמע מתקדמת לצורך חיבור מחשב להצגת מצגות וסרטונים.

בכל כיתה קיים מקרן ומערכת שמע מתקדמת לצורך חיבור מחשב להצגת מצגות וסרטונים.

  • ניתן לשכור כיתות לימוד לכל מטרה ונושא לימוד והכשרה.
  • בפז בטיחות קיימת סדנא לעבודה בגובה המיועדת לצורך תרגול עובדים בקורסים של עבודה בגובה.
  • בפז בטיחות ניתן לרכוש ציוד רב מחנות המכירה הנמצאת בסמוך למרכז ההדרכה, ובו ניתן לרכוש: רתמות בטיחות, כובעי מגן, מערכות מניעת ובלימת נפילה, חבלי מיקום ותמיכה, קווי חיים, יויו, טבעות עיגון, נקודות עיגון, רצועות עיגון וכל הציוד הנדרש לצורך ביצוע עבודות בגובה בכל הנושאים הנדרשים.
בטיחות בעבודה

כיום, קיים מגוון רחב של קורסים בתחום בטיחות בעבודה; קורסים באמצעותם ניתן יהיה להתאים את החברה או את הארגון לנהלים המחמירים ביותר. אכן, יצירת עבודה בסטנדרט חסר פשרות הינה משמעותית – וזאת, כאשר שמירה על סביבה בטיחותית ברמה גבוהה חשובה הן למעבידים והן לעובדים. בהתאם, כדי שניתן יהיה לשמור על נהלים אלו כמו גם להשקיע בבריאות התעסוקתית של העובדים, מומלץ ליצור קשר בהקדם עם מכללת פז בטיחות – ולהתעניין בקורסים שהיא מציעה. בין אם מדובר בקורס עבודה בגובה, קורס ניהול בטיחות באירועים המוניים, קורס עד מומחה או שמא מדובר בהדרכות אחרות – אין ספק שבזכותן תרכשו כלים משמעותיים. כמו כן, מכללה זו עורכת תכניות לניהול בטיחות לצד שירותים משמעותיים נוספים לתעשייה.

דילוג לתוכן