פז בטיחות


  מעוניינים לשמוע עוד לגבי הקורסים וההדרכות שלנו?

  צרו איתנו קשר

   מורשה בטיחות – אירועים מרובה קהל

   ניהול בטיחות באירועים המוניים חייב יהיה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר השלימו את ההכשרה הנחוצה להשלמת משימותיהם על הצד הטוב ביותר. בעת פניה אל חברת פז בטיחות, ניתן יהיה ליהנות מהדרכות מקצועיות אשר מועברות על ידי צוות מומחים מיומן. ההדרכות הללו כוללות לימודים עיוניים לצד תרגול מעשי במגוון תחומי הבטיחות השונים ומקנות ידע מקצועי וכלי ניהול מתקדמים אשר יסייעו בניהול הבטיחות בצורה המיומנת מכל.

   מבטיחים בטיחות באירועים המוניים

   הפקת אירועים הומניים הינה משימה מורכבת אשר דורשת את מעורבותם של אנשי המקצוע המובילים בתחומים שונים. ניהול ותכנון מערך בטיחות באירועים המוניים מהווה את הדרך היעילה ביותר לשמירה על בטיחותם של כלל המשתתפים באירוע ועל מנת להבטיח את השלמת משימה זו בצורה הטובה ביותר, האחראי על הבטיחות חייב יהיה לעבור הכשרה מקצועית אשר נוגעת גם בתחומים הבאים:

   • מבוא לבטיחות קהל באירוע המוני
   • תכנון אתר האירוע
   • מהי נגישות וחובת נגישות
   • תכנון יציאת קהל מאתר האירוע
   • תכנון מערך החירום באירוע המוני
   • תרגול מעשי המתייחס לתכנון האירוע, תכנון כניסת ויציאת הקהל מאירוע וטיפול במצבי חירום במהלך האירוע

   הדרכה מקצועית בתחום הבטיחות באירועים המוניים אשר מתנהלת על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום תהיה זו שתעניק לכם ולנציגים מטעמכם את כל הידע המקצועי, הכלים והמיומנויות הנדרשות לניהול הבטיחות בכל אירוע בצורה איכותית ומקצועית.

   ניהול בטיחות באירועים המוניים עם פז בטיחות

   הלימודים במהלכו של קורס בטיחות באירועים המוניים נועדו להקנות ידע מקצועי נרחב, תיאורטי ומעשי גם יחד, בתחום הבטיחות אשר נועד לסייע לכל אירוע לעמוד בדרישות תקנות רישוי העסקים ומערך הרישוי. תכנון האירוע המרשים הבא שלכם בצורה המקצועית והבטיחותית ביותר יתאפשר לאחר מעבר של ההדרכה הנחוצה והמקצועית בתחום הבטיחות באירועים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פז בטיחות כבר היום ולהבטיח את ההזדמנות לקחת חלק בהדרכה מקצועית המעניקה לכם את כל הכלים הנחוצים לניהול הבטיחות בכל אירוע בצורה מדויקת ואיכותית.

    

   וועדת קבלה בתאריך 18/01/24.

   תחילת הקורס פברואר 2024

   מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


    מידע נוסף בנושא

    בטיחות באירועים המוניים, כללי מפתח חשובים

    מבחינה בטיחותית, ארגון של אירוע מרובה משתתפים והמוני שונה מאוד מארגון של אירוע קטן. על מנת להבטיח בטיחות באירועים המוניים ניתן להיעזר בכמה כללים. חשוב לציין שעל מנת ליישם את כל אלה בהצלחה, מומלץ ואפילו חיוני להשתתף בקורס בטיחות, שמרחיב, מדגים, מפרט ומדגיש ביתר פירוט את העקרונות השונים.

    1. בחירת אתר והתאמתו – בטיחות בזמן האירוע הוא בראש ובראשונה תוצאה של בחירת אתר מתאים. אתר מתאים צריך להכיל בצורה מרווחת את מספר המשתתפים הצפוי. אפשרי כי האתר יהיה מתאים כפי שהוא או שיהיה צורך להתאימו עם תוספות או מתקנים שונים.
    2. הנגשה – חשוב לוודא כי מדובר באתר מונגש לטובת הציבור וגם לבעלי מוגבלויות או ילדים (לפי הצורך) או לבצע סידורי נגישות נדרשים.
    3. כניסות ויציאות – נקודות כניסה ויציאה צריכות להתאים למספר האנשים בצורה שלא ייווצרו דוחק וצפיפות. במיוחד חיוני לוודא כי במקרה הצורך, ניתן יהיה לפנות את הקהל בצורה מסודרת ומהירה.
    4. היערכות למצבי חירום אפשריים – הבטיחות באירועים המוניים מחייבת התכוננות למקרים ותגובות. חשוב כי בעלי תפקידים מרכזיים שייטלו חלק באירוע ידעו מה עליהם לעשות אם יקרו מקרים כגון קטטה, שריפה, קריסה של מבנה או מתקן וכדומה.
    5. היערכות של צוותי סיוע וכוחות עזר – יש לתכנן בהתאם לאירוע היערכות ופריסה במקום של צוותי סיוע וכוחות עזר, כגון סדרנים, חובשים.
    6. פריסה של אמצעים כגון מטפי כיבוי אש, שלטי אזהרה והוראה.

    קורס ממונה בטיחות באירועים המוניים

    אירועים המוניים מכל הסוגים ניכרים בכך שמצבים לא צפויים יכולים בקלות להידרדר לסכנה חמורה ולאירוע מרובה נפגעים. כל מי שמתכנן, יוזם או מנהל אירועים מסוג זה צריך לדעת כמה דברים חשובים, לגבי בטיחות באירועים המוניים. מומחי מכללת פז בטיחות, שבה ניתן ללמוד קורסים בנושא זה ולקבל ייעוץ לפי הצורך, מסבירים על כמה עקרונות חשובים.

    בטיחות באירועים המוניים – על זה לא מתפשרים

    בטיחות באירועים המוניים מחויבת המציאות. במכללת פז בטיחות מזמינים אתכם להשתתף בקורסי בטיחות, הדרכות והיערכות לאירועים המוניים, בעזרת מומחי בטיחות ממדרגה ראשונה. על בטיחות לא מתפשרים!

    בלוג בטיחות בעבודה שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
    דילוג לתוכן