מורשה בטיחות – אירועים מרובה קהל

ניהול בטיחות באירועים המוניים חייב יהיה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר השלימו את ההכשרה הנחוצה להשלמת משימותיהם על הצד הטוב ביותר. בעת פניה אל חברת פז בטיחות, ניתן יהיה ליהנות מהדרכות מקצועיות אשר מועברות על ידי צוות מומחים מיומן. ההדרכות הללו כוללות לימודים עיוניים לצד תרגול מעשי במגוון תחומי הבטיחות השונים ומקנות ידע מקצועי וכלי ניהול מתקדמים אשר יסייעו בניהול הבטיחות בצורה המיומנת מכל.

מבטיחים בטיחות באירועים המוניים

הפקת אירועים הומניים הינה משימה מורכבת אשר דורשת את מעורבותם של אנשי המקצוע המובילים בתחומים שונים. ניהול ותכנון מערך בטיחות באירועים המוניים מהווה את הדרך היעילה ביותר לשמירה על בטיחותם של כלל המשתתפים באירוע ועל מנת להבטיח את השלמת משימה זו בצורה הטובה ביותר, האחראי על הבטיחות חייב יהיה לעבור הכשרה מקצועית אשר נוגעת גם בתחומים הבאים:

  • מבוא לבטיחות קהל באירוע המוני
  • תכנון אתר האירוע
  • מהי נגישות וחובת נגישות
  • תכנון יציאת קהל מאתר האירוע
  • תכנון מערך החירום באירוע המוני
  • תרגול מעשי המתייחס לתכנון האירוע, תכנון כניסת ויציאת הקהל מאירוע וטיפול במצבי חירום במהלך האירוע

הדרכה מקצועית בתחום הבטיחות באירועים המוניים אשר מתנהלת על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום תהיה זו שתעניק לכם ולנציגים מטעמכם את כל הידע המקצועי, הכלים והמיומנויות הנדרשות לניהול הבטיחות בכל אירוע בצורה איכותית ומקצועית.

ניהול בטיחות באירועים המוניים עם פז בטיחות

הלימודים במהלכו של קורס בטיחות באירועים המוניים נועדו להקנות ידע מקצועי נרחב, תיאורטי ומעשי גם יחד, בתחום הבטיחות אשר נועד לסייע לכל אירוע לעמוד בדרישות תקנות רישוי העסקים ומערך הרישוי. תכנון האירוע המרשים הבא שלכם בצורה המקצועית והבטיחותית ביותר יתאפשר לאחר מעבר של ההדרכה הנחוצה והמקצועית בתחום הבטיחות באירועים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פז בטיחות כבר היום ולהבטיח את ההזדמנות לקחת חלק בהדרכה מקצועית המעניקה לכם את כל הכלים הנחוצים לניהול הבטיחות בכל אירוע בצורה מדויקת ואיכותית.

 

וועדת קבלה בתאריך 18/01/24.

תחילת הקורס פברואר 2024

שתף את הפוסט
פוסטים נוספים
ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן