הדרכת כיבוי אש חיונית לביטחון בית העסק

בכל בית תעשיה או בכל בית עסק חייב כל אדם לעבור הדרכה בנושא כיבוי אש. שריפה ודליקה זה דבר מאוד מסוכן במיוחד כי השריפות מתפשטות בקצב מהיר ביותר, ופעמים רבות אם אנשים נמצאים במקום גבוה שלא פשוט לצאת ממנו ועוד בעיקר אם יש באזור אנשים רבים, חשוב מאוד לדעת כיצד לכבות את האש במקום. את ההדרכה הזו מבצע לעובדים ממונה בטיחות אש של המקום. ממוני בטיחות בעבודה קיימים כמעט בכל חברה גדולה ובעיקר בבתי התעשיות השונים, מקומות מסחר מרכזיים וכן גם, באתרי הבנייה ששם קיימת סכנה ממשית בעת העבודה לפריצת שריפה במקום.

כל כך הרבה נזקי שריפה היו יכולים להימנע אם רק אחד העובדים היה יודע כיצד לטפל בפריצת שריפה במקום. לא רק בטחון האנשים זה הנושא שעליו מדברים בהדרכת כיבוי אש, כי האנשים כולם מתחילים להתפנות מהמקום ולברוח לכל עבר, העיקר לצאת מהמבנה שבו פרצה שריפה. המטרה העיקרית היא, לכבות את השריפה בכדי לשמור על המקום מפני נזקים, נזקים שיכולים להסתכם בעלויות גבוהות מאוד ולא בטוח בכלל שכל עסק יצליח להשתקם מהנזקים הללו.

את ההדרכה מבצעים אנשים שיש בידיהם ההכשרה המתאימה והמוכחת לביצוע הדרכת כיבוי אש. בעת ההדרכה מוצגת לעובדים דוגמה לתפעול עם מטף בעת שריפה אפשרית במקום, ודבר נוסף וחשוב גם הוא בכל הקשור להדרכות כיבוי אש הוא, שכל העובדים חייבים להיות נוכחים במקום, אחרת אם חלילה תפרוץ שריפה, חשוב שכל האנשים ידעו כיצד לתפעל את המצב, הן אם מדובר בפינוי האנשים במהרה בכדי למנוע נזק לחיי האדם והן בכדי לכבות את השריפה במקום ובכך למנוע מהשריפה להתפשט במהרה עד הגעת צוותי הכיבוי.

פז בטיחות – הדרכות כיבוי אש לצוותי העובדים בארגונים ובתי עסקים

בבתי התעשיות השונות, המפעלים ומרכזי המסחר וכן גם באתרי הבניה, קיים ממונה בטיחות שתפקידו המרכזי זה לדאוג לכך שיתקיים במקום סדר ובטחון, כי כל טעות קטנה ואי זהירות במקום יכולה להביא לאיבוד חיי אדם, וזאת בדיוק הסיבה שכל ממונה בטיחות חייב להעביר הדרכה קפדנית לכל עובד במקום עבודתו ובעיקר, הדרכת כיבוי אש חיונית לביטחון בית העסק ויכולה למנוע אסון מאוד גדול לכל העובדים וכן גם לבית העסק עצמו.

אנחנו בפז בטיחות ערוכים לספק עבורכם את מיטב ההדרכות לצורך כיבוי אש מטעם ממוני בטיחות בעבודה שיעבירו את ההדרכה באופן קפדני ומקצועי ביותר, מה שייצר לכל בית עסק את סביבת העבודה הבטוחה עבורו הן לחיי האדם במקום והן גם מחשש לכך שהציוד במקום יקבל נזק בגלל שריפה או דליקה אפשרית.

הדרכה מקצועית שכוללת בתוכה התייחסות לכל הפרמטרים והאלמנטים הדרושים, זה בדיוק מה שימנע את האסון הבא במקום העבודה שלכם. אם אתם מעוניינים בהדרכה איכותית בבית העסק שלכם, הדרכת כיבוי אש מקצועית מטעם מיטב המומחים, השאירו עוד עכשיו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם!

שתף את הפוסט
פוסטים נוספים
קורס נאמן בטיחות

קורס נאמן בטיחות

קורס נאמן בטיחות הוא תהליך הכשרה חיוני לכל ארגון המעוניין להבטיח שמירה על בטיחות ובריאות העובדים במקום העבודה. הקורס מכשיר

Read More
הדרכת בטיחות לעובדים

הדרכת בטיחות לעובדים

הדרכת בטיחות לעובדים היא תהליך הכרחי בכל ארגון המעסיק עובדים. הדרכה זו נועדה להבטיח שהעובדים מודעים לסיכונים האפשריים במקום העבודה

Read More
דילוג לתוכן