ממוני בטיחות בעבודה

אחד התפקידים הקשים ביותר בכל מקצועות הבניה והפיקוח הינו תפקיד ממונה הבטיחות, בעוד שממונה בטיחות במערך העבודה אחראי על בטיחות כל העובדים וכן גם על תנאי העבודה כולה ואם חלילה משהו קורה לאחד העובדים במקום, האחראיות המוטלת על כך תהיה בידי ממונה הבטיחות עצמו. חד משמעית שלא מדובר בעבודה קלה בכלל, ובמיוחד בשביל זה אנשים עוברים הכשרה קפדנית ואינטנסיבית שמאפשרת עבורם להפוך לממוני בטיחות מקצועיים ואיכותיים במקום עבודתם

שירותי ממונה בטיחות בעבודה

לכל מי שמתעניין במקצוע המסקרן הזה שמגיע עם משכורת גדולה מאוד יחסית לשוק המקצועות שלנו, חשוב שתבינו כי האחראיות הרבה שמוטלת על כל ממונה בטיחות היא אחראיות על חיי אדם קודם כל! ולכן, התפקיד הזה הוא לא פשוט כלל ומצריך הבנה מאוד גדולה של כל הכללים, הכרת תחום ההתמחות באתרי הבניה ובבתי התעשיות השונות ויתרה מכך, הסתכלות ואבחון של כל הדברים והבעיות שיכולות להיווצר בעבודה שלכם, כי אם חלילה מישהו יפגע אתם אלו אשר תיקחו את האחראיות על כך וזאת בדיוק הסיבה שקורס ממונה בטיחות הוא קורס כל כך קפדני – כי הקורס ימקד אתכם כיצד להדריך את צוות העובדים לשמור על תנאי הבטיחות ואיך לשים לב לסכנה קרבת ולהתריע על כך לפני כולם.

חשוב להבין כי מדובר באחראיות מאוד רבה ועבודה קפדנית שיכולה להימשך במשך שעות רבות מאוד, רחוק מהבית, כשתשומת הלב שלכם היא המפתח להצלחה בעבודה. תשומת לב לכל תרחיש ובעיה שיכולה להיות או חשד אפילו קטן ביותר לסכנה העורבת, כי חיי אדם תלויים בכם! ועל כן, הקורס מתמקד בכל הדרכים למציאת הסכנות העורבות לנו בשטח. אתם גם תעברו הסבר והכשרה איך להדריך אחרים בתנאי שטח מסוכנים ולא פשוטים לאדם ואיך נכון לבדוק את העובדים שלכם שהם אכן מבצעים את עבודתם בזהירות מרובה.
ממונה בטיחות נחשב לאחד המקצועות הרווחיים היום בשוק השכירים ועם כמה שהמשכורת נחשבת למפנקת ומנופחת, חשוב לזכור כי חיי אנשים תלויים בכם ואם אתם לא תקפידו לבצע את העבודה כראוי, זה יכול לגרום לסכנה ואפילו למוות.

מכללת פז בטיחות – הכשרה מקצועית בכל נושאי הבטיחות

אתרי בניה טומנים בתוכם הרבה מאוד סכנות ועל כן, חשוב מאוד לדעת כיצד לעבוד במקומות שכאלו ולשמור על עצמכם ועל העובדים שלכם, לזהות סכנות מתקרבות ואפשריות וחשוב גם להבין שעם תקופת השנים והניסיון התעסוקתי, אתם תצברו את הידע הדרוש ותעמיקו עוד יותר בכל נושאי הבטיחות, אבל כבר מהיום הראשון שלכם אתם צריכים להיות בכל רגע נתון עם היד על הדופק.
אנחנו פז בטיחות נעניק לכם את ההכשרה הטובה ביותר שאתם תוכלו לקבל בכל רחבי הארץ כי שנים רבות של ניסיון הובילו אותנו למערך תוכנית מקצועית ומסודרת שתעזור לכם להפוך לממוני הבטיחות המקצועיים ביותר במקום העבודה שלכם.
השאירו עוד היום את הפרטים שלכם ואננו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם!

שתף את הפוסט
פוסטים נוספים
ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן