פז בטיחות


  קורס ארגונומיה

  הארגונומיה תורמת לפיתוחם ולעיצובם של משימות, עבודות, מוצרים, סביבות ומערכות כדי להתאימם לצורכי המשתמשים על פי יכולותיהם ומגבלותיהם וכדי לעשותם נגישים להם.

  שיקולים ארגונומיים הם כיום חלק בלתי נפרד מכל תכנון של סביבת עבודה תעשייתית או משרדית, ואנשי הארגונומיה שוקדים על פתרונות שיספקו את הצרכים הייחודיים של העובד. מטרת הארגונומיה לתת לעובד סביבת עבודה נוחה, בריאה ובטוחה שתגדיל את יעילותו ותמנע נזקים בטווח הקצר והארוך.

  קהל יעד

  ממוני בטיחות, מנהלים בארגונים ובמפעלים.

  הקורס מקנה 6 ימי כשירות לממונים.

  מטרת הקורס

  מטרת הקורס היא להעניק ידע תיאורטי ומעשי על מנת לאפשר לממונה הבטיחות יצירת תשתית ארגונומית בכל ארגון כגון: ביצוע JSA, הערכות סיכונים, מתן פתרונות ארגונומים לתחנות עבודה, שילוב נושא הארגונומיה בהדרכות הבטיחות ובניית תוכניות לקידום הבריאות .

   

  מבנה הקורס

  הקורס כולל הרצאות פרונטאליות, תרגול בשימוש של כלי הערכה , ניתוח מצבים מתוך סיטואציות במקומות עבודה וסיור מעשי ליישום החומר שנלמד.

   

  נושאי הקורס

  נושאי הקורס לקוחים ממדעי הרפואה, עיצוב , ביומכאניקה, אנטרופומטריה והנדסת אנוש

  נושאים מרכזיים בקורס

  • עקרונות הנדסת אנוש
  • פגיעות שריר-שלד
  • סקר סיכונים ארגונומים
  • כלי הערכה ובדיקה
  • ישיבה לעומת עמידה
  • תכנון לפי עקרונות אנטרופומטרים
  • מחלות מקצוע
  • ניטול משאות ידני
  • עבודה מול מחשב
  • פתרונות ארגונומים מתקדמים

   

  מנחי הקורס

  צביקה כץ, מנכ"ל החברה, הינו יועץ ארגונומי , בעל  תואר שני  "מוסמך בבריאות    בתעסוקה"   M.Occ.H  מטעם אוניברסיטת ת"א במסלול גהות תעסוקתית . מרצה בכיר לארגונומיה במוסד לבטיחות ולגהות, מרצה בארגונומיה באוניברסיטת באריאל ,אוניברסיטת חיפה ומכללת עזריאלי, מנהל ומרצה של הקורס לארגונומיה בשיתוף מכללת וינגייט,

   

  טניה סוזינוב, יועצת ארגונומית בכירה בחברה, בעלת תואר שני "מוסמכת לבריאות בתעסוקה" M.Occ.H  באוניברסיטת תל אביב במסלול גהות תעסוקתית . בעלת וותק  של  15   שנים בחברת ארגוטיים.  מרצה לארגונומיה במוסד לבטיחות ולגהות, יועצת לארגונומיה בכל תחומי התעשייה, השירותים, המשרדים , מרצה במסגרת הקורס לארגונומיה- במכללת וינגייט

   

  מועדי הקורס

  28.07, 4.08, 11.08, 18.08, 25.08, 1.09

   

   

   

  קורס בטיחות ארגונומיה

  חברת פז בטיחות כוללת מרכז הדרכות והרצאות אשר מעביר בין היתר גם קורס ארגונומיה מקצועי המעניק ידע תיאורטי לצד מעשי לשם יצירתה של תשתית ארגונומית בכל ארגון ובית עסק. צוות החברה המקצועי מקפיד על העברת ההדרכות במיומנות רבה ותוך מתן דגש על צרכיהם האינדיבידואליים של ארגונים מכל ענפי התעשייה. תחום זה כולל התייחסות לנושאים שונים, לרבות – ביצוע JSA, הערכות סיכונים, מתן פתרונות לתחנות עבודה, שילוב נושא הארגונומיה בהדרכות בטיחות ועוד…

  משדרגים את סביבת העבודה

  הנדסת גורמי אנוש, אשר ידועה גם בשם ארגונומיה, מעניקה לרבים להעריך את המצב הנוכחי בסביבות עבודה שונות ולהתאים למצב את הפתרונות הנכונים. בכך למעשה ניתן יהיה לשפר את פעילות העובדים, לשדרג את תחנות העבודה, להגביר את הפעילות בעבודה ולמזער ככל הניתן את הפגיעות השונות במהלך העבודה והבטיחות בסביבתה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה המיומן וליהנות ממענה מקצועי ותכליתי לכל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא. לפרטים נוספים, צרו קשר באתר או במספר הטלפון 04-8666499.

   


   

  קורס ארגונומיה – כל מה שחשוב לדעת

  בעזרתו של קורס ארגונומיה ניתן יהיה ליצור את סביבת העבודה האפקטיבית ביותר, זאת בהתייחסות לכלל הציוד אשר עומד לרשות צוות העובדים והיכולת שלו לעשות בהם שימוש בצורה היעילה ביותר. שילוב בין הצרכים הפיזיולוגיים, ההנדסיים והפסיכולוגיים של הצוות לבין הכלים והממשקים השונים בהם נעשה שימוש, יהיה זה אשר יעניק לאנשי המקצוע השונים את היכולת להשלים כל משימה בצורה היעילה והנוחה ביותר.

  קורס ייחודי זה מכשיר אנשי מקצוע שונים בתחום יועצי ארגונומיה בכירים למגזרים ולתעשיות שונות. זאת עושה הודות להקניית כלים מעשיים בכל הנודע לאופן התכנון ושיפור הביצועים של צוות העובדים. מעבר לכך, במהלך הקורס ניתן יהיה לרכוש את המיומנויות הנדרשות לשם זיהוי סיכונים ארגונומים בסביבת העבודה, הערכה שלהם והתאמת פתרונות איכות מדויקים לשם הגברת יעילות של כלל צוות העובדים ומניעת פגיעות במהלך העבודה.

  מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


   קורסים והדרכות שלנו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי