פז בטיחות


  קורס הדרכה טובה – תאריך התחלה : 02/04/2024

  קורס הדרכה טובה הינו אחד מהתנאים שהגדיר מפע"ר להדרכות מנהלי עבודה ועובדי תחזוקה. הקורס נותן כלים מעשיים לצורך העברת תכני הדרכה. 

  על פי דרישות כב"ה קורס זה גם נדרש להדרכות בטיחות אש, כחלק מהתנאים להדרכת עובדים.

  ההכשרה נעשית בצורה ייחודית המשלבת הרצאות, התנסויות וסימולציות. ההכשרה מקנה למשתתפים ארגז כלים גדול מאוד להצלחתם בתפקיד ממוני בטיחות ומשפרת את היכולת לבנות שיעורים מקצועיים ולהעבירם בצורה אפקטיבית בארגון.

  חניך שיעבור בהצלחה את הקורס והוא ממונה בטיחות תחת מינוי לשנתיים, יורשה להדריך עובדים לאחר בקשה לקבלת אישור הסמכה ממפקח עבודה ראשי. טופס הבקשה יימסר למשתתפים בסיום ההשתלמות.

  קורס הדרכה טובה – מטרת הקורס

  הדרכה זו מחזקת את ממונה הבטיחות בעמידה מול קהל, תוך שיפור מיומנויות בהעברת מסר אפקטיבי, עמידה מול קהל ויכולת הסתכלות רחבה על תחום הדרכת העובדים לרבות בניית תוכנית הדרכה בבטיחות שנתית.

  תכנים מרכזיים אשר מועברים בקורס:

  • דמות המרצה – איך להפוך לדמות מקצועית מול קהל.
  • עקרונות הלמידה – מה הלומד של המאה ה-21 מחפש.
  • הצגת נושא – להציג נושא בצורה מעניינת וייחודית.
  • הפעלת לומדים – איך ניתן להפוך את ההדרכה לחווייתית ומלמדת.
  • טכניקות מסירה – מגוון שיטות להעברת החומר ללומד.
  • עמידה מול קהל – שיטות לשיפור הבטחון העצמי, שימוש בשפת הגוף.
  • תקשורת בינאישית – להפוך את התקשורת לאפקטיבית בעבודה מול עובדים וממונים.
  • עקרונות השכנוע – טקטיקות לשכנוע והעברת מסר.
  • טיפול בהתנגדויות – התמודדות מול עובדים ומנהלים אשר מגלים התנגדות.
  • בניית מצגות ושיעורים – איך להפוך את הידע לנגיש ומעניין במצגת או שיעור.
  • בניית תוכנית הדרכה שנתית – פיתוח הסתכלות רחבה לתחום ההדרכה בראייה שנתית
  • פרזנטציה אישית – כל משתתף בונה ומציג שיעור לדוגמה בתחום הבטיחות.

  משך ההכשרה

  חמישה ימים במתכונת של יום בשבוע, ימים אלה מוכרים כימי כשירות לממונים.

  “מסע הגילוי האמיתי אינו כרוך במציאת נופים חדשים אלא ברכישת מבט חדש” (רוברט פרוסט).

  מכללת פז מזמינה אותכם לחוויה ייחודית ומלמדת.

  במסגרת קורס הדרכה טובה , המשתתפים יוכלו ליישם בהצלחה את המידע שרכשו בארגונים בהם הם עובדים. מיד יום ביומו, אנו מתמודדים עם מגוון אתגרים במקום עבודתנו כאשר במקביל לכך רמת הבטיחות הולכת ונפגמת גם כן. בהתאם, כדי שניתן יהיה לתת מענה מדויק, יש ללמוד לתקשר כראוי עם צוות עובדי החברה, להניע אותם לפעולה באופן בטיחותי, להתמודד היטב עם התנגדויות, לבנות תכניות הדרכה שנתיות וכן הלאה. זאת ועוד, תוכלו ללמוד אצל פז בטיחות. מכללה זו מציעה מגוון קורסים והכשרות בתחום הבטיחות בתעשייה. כל זאת, בכיתות לימוד מתקדמות וצוות הוראה מקצועי.

  קורס הדרכה טובה : לרכוש כלים משמעותיים לעבודה

  בין אם מדובר בענפי התעשייה השונים או שמא מדובר בארגונים בעלי תחומי עיסוק אחרים, כדי שניתן יהיה להתמודד כראוי עם האתגרים השונים על הצד הטוב ביותר, יש לאייש גורם מוסמך בתור ממונה בטיחות. בהתאם, כדי שמומחה בתחום זה אכן יספק את השירות המקצועי ביותר, יש לוודא כי הוא השתתף בקורס הדרכה טובה .

  במילים אחרות, כדי שניתן יהיה לתת מענה מקיף על דרישות החוק ובמקביל להגן על עובדי החברה, על ממונה הבטיחות לעבור קורס באמצעותו יכול לסייע על הצד הטוב ביותר. כך, על הקורס בתחום מדריכי הבטיחות להציע את מלוא ההכשרה; קורס הכולל, בין היתר, את הנושאים הבאים: תקשורת בינאישית, בניית מצגות, עמידה מול קהל, טיפול בהתנגדויות, בניית תכנית הדרכה שנתית ועוד.

  יתרונותיו של קורס זה הנם משמעותיים. וזאת, לאור העובדה כי המשתתפים רוכשים הרבה מעבר לידע תיאורטי. למעשה, הם רוכשים כלים משמעותיים המסייעים להם בניהול והתמודדות ראויה במגוון מצבים. במילים אחרות, על ידי ידע ותרגול מעשי, המשתתפים יצמחו כעובדים וכבני אדם – ויוכלו ליישם בשטח את הלמידה כראוי.

  קורס הדרכה טובה – לעבור הכשרה מקיפה

  כדי לעסוק כממוני בטיחות ארגונים וחברות, יש להשתתף בקורס הדרכה טובה  אותו מציעה מכללת פז בטיחות. לאורכה של הכשרה זו, המשתתפים יזכו לחוויה ייחודית, משמעותית ומלמדת – בכך אין כל ספק.

  מועדי הקורס:

  02.04, 09.04, 16.04, 30.04, 07.05

  מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


   קורסים והדרכות שלנו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   דילוג לתוכן