פז בטיחות


  קורס הובלת חומרים מסוכנים – רענון חומ"ס – חוצות המפרץ חיפה

  קורס הובלת חומרים מסוכנים (חומ"ס) הוא קורס חובה בעקבות עדכון בחוק, והוא למעשה מלמד את הלומדים אותו את כל נושא הטיפול בחומרים מסוכנים באופן מקיף. מפעלים, ארגונים ומוסדות המייצרים, משנעים ומטפלים בחומרים מסוכנים הם אלה שנכללים תחת החוק, והחומרים המסוכנים אשר עליהם מדובר הם חומצות שונות, חומרים דליקים, גזים שונים ועוד. השתלמות זו כה חשובה מכיוון שקיימת סכנה משמעותית שעלולה להיגרם לעובדים הבאים במגע עם אותם חומרים, ואף מסכנים את סביבתם במקרה של התנדפות או התלקחות. חברת "פז בטיחות" מעבירה השתלמויות מקצועיות בנושאי הבטיחות השונים אלו וניתן לקבל ממנה מידע מעודכן.

  קורס אחראי שינוע חומ"ס – עם תעודת הסמכה

  קורס אחראי שינוע חומ"ס מספק לכל מי שעמד בהתחייבויותיו תעודת הסמכה המאפשרת לו עיסוק בתחום במסגרת עבודתו בעסק על פי חוק, והוא יכול לספק גם את שירותים אלו במיקור חוץ. הקורס כולל נושאים שונים שיש ללמוד בהתאם להנחיות והתוויות של המשרד לאיכות הסביבה האחראי עליו כגון הכרת המאפיינים הייחודיים של כל סוג חומר מסוכן, האופן בו כל חומר מסכן את הסביבה, שימוש נכון והתנהלות מתאימה עם חומרים אלו, שיטות לאחסונם באופן בטוח, היערכות למניעת תקלות ואסונות, אמצעי מיגון שונים, התנהלות נכונה ובקרת נזקים במקרה של אסון ועוד. משתתפי הקורס לומדים גם על התנהלות רגולטורית נכונה בהתאם לחוקים ולנהלים הרשמיים, כולל מילוי טפסים לפיקוח, בדיקות ועוד. הקורס הינו תיאורטי ונלמד במסגרת כיתות קטנות, ומשולבים בו גם תרגולים מעשיים המדמים מקרי חירום. הוא מועבר על ידי מרצים בעלי ידע המגיעים מהתעשייה ובקיאים בנושא, וכך הם מצליחים להעביר בצורה מדוקדקת ואישית את החומר לכל משתתף. התוצאה הניכרת בסוף הקורס היא קבלת ידע וכלים להתמודדות עתידית שתקטין באופן משמעותי את הסכנות ותעצים אצל העובדים את היכולות לפעול נכון בעת תקלות.

  קורס הובלת חומ"ס – שירות מקצועי מאנשי מקצוע מנוסים

  מומלץ לעבור קורס זה בחברת "פז בטיחות" בעלת המוניטין הרב בתחום, כמו גם קורסים רבים נוספים בתחום הבטיחות בעבודה כגון הדרכות שונות הנדרשות על פי חוק, ייעוץ מקצועי, הכנת תוכניות בטיחות אש וייצוג מול הרשות לכבאות והצלה, השגת אישורים מטעמה ועוד.

  מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


   קורסים והדרכות שלנו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   דילוג לתוכן