פז בטיחות


  מעוניינים לשמוע עוד לגבי הקורסים וההדרכות שלנו?

  צרו איתנו קשר

   קורס מבקר מטפים – פז בטיחות – 23-24.01.2024

   קורס בודק מטפים מוסמך

   דרישות ת"י 129 מחייבות ביצוע בדיקה שנתית שגרתית של מטפי כיבוי מיטלטלים. את הבדיקה יש לבצע באופן מקצועי על ידי מבקר מטפים מוסמך שהוכשר לכך. על המבקר לשאת אישור של נציבות כיבוי אש והצלה. כאשר מדובר בארגון, האחריות לבדיקה, בדרך כלל תהיה מוטלת על ממונה הבטיחות או אנשי התחזוקה. קורס מבקר מטפים, מאפשר להסמיך אדם או מספר אנשים לביצוע בדיקה שנתית של כל המטפים בארגון. לאחר שהוא ביצע את הבדיקה הוא מדביק על כל מטף מדבקת תקינות. בפז בטיחות ניתן לבצע קורס מבקר מטפים באמצעות אנשי מקצוע ולקבל הכשרה מקיפה ורלוונטית.

   מה לומדים במהלך קורס מבקר מטפים?

   הלימוד כולל הכשרה מקצועית על הרגולציה המחייבת, התקנים הרלוונטיים והגדרת תחומי האחריות של מבקר המטפים. בנוסף, מתייחסים לחומרי כיבוי ושיטות כיבוי שונות, איתור וזיהוי מפגעי אש ועוד. בקורס אף מבוצעות סימולציות וניתוח תרחישים אפשריים. כדוגמת, כיבוי אש עם מטפה. כל ארגון אשר ברשותו מטפים, בין אם הוא בנק או סופר מחוייב למנות מבקר מטפים מורשה לצורך בקרה שוטפת. המבקר, מבצע פתיחה של קנקן המטפה, מחליף את חומר המילוי ודחיסת הגז בצורה מבוקרת ובסביבה מותאמת.

   קורס מבקר מטפים מוסמך

   למי מתאים קורס מבקר מטפים?

   הקורס מתאים לכל אחד שמעוניין לעסוק בתחום. אך במיוחד לממוני בטיחות בארגון, הנדסאים, טכנאים ואנשי תחזוקה. ההכשרה תתאים מאד לבעלי רקע טכני. בנוסף, ניתן להשתלם במקביל בהכשרות נוספות בתחום כיבוי האש. דבר שיתן ייתרון משמעותי ואופצית קידום. מדובר בקורס קצר יחסית המתפרש על 2 מפגשים. מעבר הקורס מותנה במעבר 2 בחינות, עיונית ומעשית בהצלחה. התעודה אותה מקבלים בסיום הקורס מוענקת מטעם נציבות כבאות והצלה.

   מכללת פז בטיחות מלמדת קורס מבקר מטפים מקצועי. הקורס מועבר על ידי מרצים מהתחום, המקנים כלים תיאורטים ומעשיים. הקורס מקיף ונותן הכשרה מלאה לתפקיד הכל כך חשוב ומשמעותי עבור כל ארגון. ההדרכות מבוצעות בכיתות נגישות, באווירת לימוד נעימה.

   הקורס הבא נפתח בתאריך: 23-24/01/2024

   צרו קשר כאן (טלפון)

   מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


    בלוג בטיחות בעבודה שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
    דילוג לתוכן