קורס עגורן גשר

עגורן גשר: מספר טיפים לעבודה בטוחה

 

על הקורס:

כמעט בכל מפעל שבתעשיה במדינת ישראל מותקן עגורן גשר עילי. במדינת קיימים מעל לעשרות אלפי עגורנים במצטבר. ייעודו של עגורן גשר העיקרי הנו בכדי לסייע בקשירת והרמת מטענים בנפחים ומשקלים שונים, ובהעברת חומרי גלם שונים והבאתם לעמדות העבודה ופסי הייצור. קורס עגורן גשר הנו קורס חשוב ומבוקש מאוד בתעשייה כולה בקרב המפעילים הנדרשים להכשרה טרם ההפעלה כמחויב בתקנות הבטיחות בעבודה. קורס עגורן גשר הוא קורס מרתק ומלווה בלמידה בכיתת לימוד ובהכשרה מעשית במפעל בו נדרשת ההכשרה.

הקורס מיועד למי שרוצה להפעיל עגורן גשר וכולל הכנה ולמידה מעמיקה בפעולות שונות והפעלת מערכות הביטחון והבטיחות הנדרשות לתפעול בצורה יעילה ובטוחה.

על המתעניינים לבדוק את הדרישות והתנאים להשתתפות בקורס. בעיקרון לצורך עמידה בתנאי הקבלה לביצוע הקורס נדרשים הבאים: טופס רישום, טופס עבודה מעשית וצבירת ניסיון של שבועיים עם מלווה בעל הסמכה להפעלת העגורן ועם ניסיון של שנה בהפעלה שלו, ובנוסף על המשתתף לעבור בדיקה רפואית על ידי רופא תעסוקתי. את כל אלו ניתן לקבל במעמד הדרישה לביצוע הקורס ובבקשה לקבלת הצעת מחיר מהמוסד בו מבקים לקיים את ההכשרה.

 

מה משך הקורס ?

  • משך הקורס הנו 24 שעות, 3 ימי לימוד מלאים הכוללים מבחן עיוני של 40 שאלות אמריקאי, ובמבחן מעשי כאשר כל מי שעובר מדווח באתר של בעלי תפקידים במנהל הבטיחות בעבודה כמוסמך להפעלת עגורן גשר מסוג ג'
  • הקורס יתקיים בתאריכים : 22.02.24 , 21.02.24 , 20.02.24

 

 

מכללת פז:

במכללת פז תקבל יחס אישי, כיתות ברמה גבוהה, כיבוד במהלך המפגשים, ומרצים באיכות גבוהה, שממש אכפת להם ממך וייתנו לך ליווי מקצועי שוטף בכל לימודיך וגם לאחריהם.

במכללת פז אנו שמים דגש על חווית לימוד איכותית ומעשירה, מתחשבים בכך שהמשתתפים בקורס באים לאחר יום עבודה מפרך ובכל זאת פינו מזמנם ושילמו בעבור הקורס ומצפים לקבל תמורה הולמת באווירה נעימה ומקצועית.

במכללת פז המרצים מקשיבים למשתתפים ועושים על מנת להביא להצלחתם ולשביעות רצונם.

מכללת פז ממוקמת בחוצות המפרץ, ליד תחנת הרכבת, עם חניה בשפע.

 

מה נלמד בקורס ?

הקורס כולל תכנים כמו עקרונות הפעולה על עגורן גשר, כלי עזר וציוד מתאים לעבודה עם עגורן גשר והבטיחות בסביבת העבודה

במהלך הקורס, המשתתפים ילמדו על כלי העזר הנדרשים לעבודה בעגורן גשר, כמו גם על מנועי העגורן, אמצעי הפיקוד, דרכי השינוע, דרכי קשירה ואיתות הנדרש, והכרת האמצעים והציוד החשמלי השולט בו.

הקורס כולל חלק נרחב של הדרכת בטיחות וכללי עבודה ובטיחות, וגם לומדים בו מתן סימני איתות מקובלים בעולם העגורנים. כל זאת בכדי להבטיח שהמשתתפים יוכלו לפעול בצורה בטוחה ולא מסכנת חיים.

כמו כן, המשתתפים יתאמנו בהפעלת העגורן ע"י בוחן מקצועי ומלווה את העובדים פרקטית, כדי לחזק את היכולות שלהם ועל מנת לצבור ניסיון. הקורס מיועד לעובדים באתרים ומפעלים בתעשייה המגוונת בארץ, ובתעשיה הקשורה בייצור ותהליכי עבודה בענף הבנייה, ומבוצע במסגרת של חברות ומוסדות מאושרים, להכשרה מקצועית והמתמחים בהכשרות הבטיחות ובהכשרות למפעילי עגורן גשר

להורדת טופס הצהרת בריאות לחץ כאן

שתף את הפוסט

פוסטים נוספים

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן