פז בטיחות


מעוניינים בהדרכת בטיחות בעבודה ?

אל תהססו, צרו איתנו קשר

קורס עד מומחה

מכללת “פז”, גאה לפתוח קורס חדש, ייחודי, מקצועי ויוקרתי, קורס : “עד מומחה”, קורס אשר פתוח לכל בעל מקצוע שרואה עצמו מקצועי וראוי לשמש כ”עד מומחה” ולתת בידי “בית המשפט” : “חוות דעת מומחה” בתחום עיסוקו, מקצועו או התמחותו.

בקורס זה, יקבלו המשתתפים כלים מקצועיים פרקטיים כיצד לנסח ולכתוב “חוות דעת מומחה” עבור “בית המשפט”, כיצד להופיע כ”עד מומחה” והכל כפי שמתחייב בדין. המשתתפים יחשפו למידע מקצועי רב ומגוון, לספרות בתחום, לפסקי דין רבים בהם מעורבים “עדים מומחים”, יכתבו במהלך הקורס “חוות דעת מומחה” ויקבלו מידע רב ערך שישמש אותם בדרכם המקצועית כעדים מומחים.

עד מומחה” שנותן חוות דעת מקצועית, אובייקטיבית בתחום התמחותו ביחס לנושא העומד בין הצדדים, מהווה למעשה את “זרועו” הארוכה של בית המשפט בתחום התמחותו של המומחה, “מעיר” את עיניו של בית המשפט בסוגיות מקצועיות בהן המשפט דן ונותן בידי בית המשפט “כלים” על מנת להגיע לחקר האמת ולהכריע בתיק.

חשיבותו של “עד מומחה” הינה חשיבות עליונה שאין בית המשפט יכול בלעדיו.

בית המשפט עושה שימוש תדיר “בעד מומחה” במגוון רב מאד של נושאים וביניהם : תאונות עבודה, תאונות דרכים, מהנדסים, רופאים, מדענים, חוקרים, גרפולוגים, חוקרי תאונות, שמאות, כשלים בטיחותיים, ליקויי בנייה, נכויות ועוד תחומים רבים ומגוונים.

את חשיבותו הרבה של “עד מומחה” בעיני בית המשפט, שיקף כבוד השופט דב לוין, שופט בית המשפט העליון :

“הליך זה של מינוי מומחה מטעם בית המשפט מקל על הדיון, מייעלו ומקלו וראוי לעודדו. בית המשפט נעזר בבעל מקצוע שהוא אובייקטיבי, שאין לו נגיעה לעניין הנדון ולבעלי הדין. בוחן הוא את הסוגיה כשופט עצמו ללא משוא פנים”

ע”א 680/87 המגן בע”מ ואח’ נגד אליהו

את הקורס ינהל, ילווה וירכז מקצועית : עו”ד אייל פלטק.

בין המרצים : שופט, עו”ד ומומחה לשפת הגוף.

בוגרי הקורס שיעמדו בכל המטלות ומבחן הגמר, יקבלו תעודת גמר וליווי מקצועי עד חצי שנה לאחר סיום הקורס בצעדיהם הראשונים במתן “חוות דעת מומחה” והכנה לבית המשפט כ”עד מומחה”.

קורס עד מומחה נותן מענה מקיף במקרים של הליכים משפטיים – במסגרת תחום העיסוק הרלוונטי. לאורך השנים האחרונות, לצורך הכרעת תיקים בבתי המשפט, הולכת וגוברת הדרישה לחוות דעתם של מומחים; בעלי מקצוע אשר יוכלו להעיר את עיניהם של כל הנוגעים בדבר – ולקדם את ההליכים על הצד הטוב ביותר. מעוניינים גם אתם לשמש כעדים מומחים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מכללת פז בטיחות ולהתעניין בקורס הייחודי שהיא מציעה בתחום זה. לצד הקורס היוקרתי העוסק בתפקידו של העד המומחה, מכללה זו מציעה קורסים רבים נוספים בתחום הבטיחות בעבודה בענפי התעשייה השונים.

קורס עד מומחה: לסייע כהלכה בהליכים משפטיים

התמודדות עם מערכת המשפט היא לעיתים קרובות מורכבת ומאתגרת. בין אם ההליכים המשפטיים נובעים מתאונה או מעמד אחר, מצב זה מאלץ אותנו להתמודד עם גורמים שונים, להציג את הראיות וכן הלאה – תוך השקעת משאבים רבים בתהליך. בהתאם, כדי שניתן יהיה לקדם זאת על הצד הטוב ביותר – רבים מסתייעים בשירותיו של עד מומחה. וזאת, לצורך אומדן הנזקים והרכבת חוות הדעת המקצועית והמדויקת ביותר.

כדי שחוות הדעת תתבצע כהלכה ותתרום לתהליך המשפטי, על הגורמים הרלוונטיים לעבוד את ההסמכה המתאימה: קורס עד מומחה. חשיבותו של קורס זה היא רבה ללא כל צל של ספק. עובדים בתחום עיסוקכם מזה תקופה ורכשתם ניסיון מקצועי מקיף? מעוניינים לשמש בתור עדים מומחים? קורס זה מותאם למגוון בעלי מקצוע הרואים עצמם כסמכות וברצונם להעניק חוות דעת מומחה במסגרת הליך משפטי.

לאורכו של קורס זה, ירכשו המשתתפים כלים משמעותיים וידע מעמיק בנושאים כדוגמת עריכת חוות דעת והגשתה, חומר עזר לצורך כתיבת חוות הדעת, סוגי קונפליקטים ואיתור אינטרסים ועוד.

קורס עד מומחה – ללוות את ההליך על הצד הטוב ביותר

החל מדרכי ההתקשרות בין העד המומחה לצדדים הרלוונטיים בהליכים המשפטיים, עריכת חוות דעת מקצועית ומדויקת ועד הופעה בבתי משפט – כדי שגם אתם תוכלו לשמש בתור עדים מומחים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מכללת פז בטיחות. קורס זה מלווים מדריכים וגורמים מקצועיים בעלי רקע מרשים ואיכותי.

לכל שאלה ניתן לפנות ישירות למכללת “פז” או למנהל המקצועי דרך המכללה.

אייל פלטק, עו”ד

מנהל מקצועי

מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


קורסים שלנו

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי