קורס עד מומחה

חוות דעתו של עד מומחה עשויה בהחלט להוות כלי מכריע בהליכים משפטיים שונים. על מנת להבטיח את תוקף חוות דעתו וקבלתה על ידי בית המשפט, חשוב יהיה לוודא כי איש המקצוע עבר בהצלחה קורס עד מומחה במסגרת שירותיה של חברת פז בטיחות. קורס ייחודי זה פתוח לכל בעל מקצוע מיומן אשר ראוי לשמש כעד מומחה ומעוניין לספק את חוות דעתו המקצועית בתחום עיסוקו והתמחותו בפני בית המשפט.

קורס עד מומחה – רוכשים מיומנויות משפטיות נדרשות

במציאות בה אנו חיים היום, אין דעתו של איש מקצוע מיומן תהיה מספיקה על מנת שתיחשב בתור עדות מומחה. על מנת שדעתו תתקבל על ידי בית המשפט, על איש המקצוע יהיה להיות בעל הבנה מעמיקה בתחום המשפט אשר נוגעים לעבודתו. במסגרתו של קורס עד מומחה, מקבלים המשתתפים את הכלים המקצועיים הנחוצים לשם כתיבתה ועריכתה של חוות דעת מומחה עבור בתי המשפט. במהלך הקורס ייחשפו אנשי המקצוע השונים למידע מקצועי נרחב הכולל בין היתר גם פסקי דין רבים ויתרגלו את כתיבת חוות הדעת המקצועית שלכם בצורה אשר תצליח לשמש אותם בדרכם המקצועית כעדים מומחים במגוון רחב של תיקים.

שירותיו של עד מומחה יהיו נחוצים במגוון רחב של תיקים, זאת לרבות תאונות עבודה ודרכים, כשלים בטיחותיים, ליקויי בניה, נכויות ועוד תחומים רבים אחרים אשר דורשים את חוות דעתם המקצועית, איכותית ואובייקטיבית של עדים מומחים אשר בעלי היכרות מעמיקה עם המציאות המשפטית.

בוחרים בקורס עדים מומחים מקצועיים ללא פשרות – מכללת פז בטיחות

שירותיה של חברת פז בטיחות מעניקים לארגונים ואנשי מקצוע רבים את הכלים והמיומנויות הנדרשות לשם קבלת ההסמכה הנחוצה להם. זאת בין אם מדובר על קורס עד מומחה, הדרכות בטיחות וכל הרצה או ימי עיון לממוני בטיחות. הצוות המקצועי של החברה עומד לרשותכם בכל עת ומעביר הכשרות והדרכות בתחומים שונים במיומנות ומסירות רבה. לקבלת מידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 04-8666499.

שתף את הפוסט

פוסטים נוספים

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן