פז בטיחות


  קורס עד מומחה

  חוות דעתו של עד מומחה עשויה בהחלט להוות כלי מכריע בהליכים משפטיים שונים. על מנת להבטיח את תוקף חוות דעתו וקבלתה על ידי בית המשפט, חשוב יהיה לוודא כי איש המקצוע עבר בהצלחה קורס עד מומחה במסגרת שירותיה של חברת פז בטיחות. קורס ייחודי זה פתוח לכל בעל מקצוע מיומן אשר ראוי לשמש כעד מומחה ומעוניין לספק את חוות דעתו המקצועית בתחום עיסוקו והתמחותו בפני בית המשפט.

  קורס עד מומחה – רוכשים מיומנויות משפטיות נדרשות

  במציאות בה אנו חיים היום, אין דעתו של איש מקצוע מיומן תהיה מספיקה על מנת שתיחשב בתור עדות מומחה. על מנת שדעתו תתקבל על ידי בית המשפט, על איש המקצוע יהיה להיות בעל הבנה מעמיקה בתחום המשפט אשר נוגעים לעבודתו. במסגרתו של קורס עד מומחה, מקבלים המשתתפים את הכלים המקצועיים הנחוצים לשם כתיבתה ועריכתה של חוות דעת מומחה עבור בתי המשפט. במהלך הקורס ייחשפו אנשי המקצוע השונים למידע מקצועי נרחב הכולל בין היתר גם פסקי דין רבים ויתרגלו את כתיבת חוות הדעת המקצועית שלכם בצורה אשר תצליח לשמש אותם בדרכם המקצועית כעדים מומחים במגוון רחב של תיקים.

  שירותיו של עד מומחה יהיו נחוצים במגוון רחב של תיקים, זאת לרבות תאונות עבודה ודרכים, כשלים בטיחותיים, ליקויי בניה, נכויות ועוד תחומים רבים אחרים אשר דורשים את חוות דעתם המקצועית, איכותית ואובייקטיבית של עדים מומחים אשר בעלי היכרות מעמיקה עם המציאות המשפטית.

  בוחרים בקורס עדים מומחים מקצועיים ללא פשרות – מכללת פז בטיחות

  שירותיה של חברת פז בטיחות מעניקים לארגונים ואנשי מקצוע רבים את הכלים והמיומנויות הנדרשות לשם קבלת ההסמכה הנחוצה להם. זאת בין אם מדובר על קורס עד מומחה, הדרכות בטיחות וכל הרצה או ימי עיון לממוני בטיחות. הצוות המקצועי של החברה עומד לרשותכם בכל עת ומעביר הכשרות והדרכות בתחומים שונים במיומנות ומסירות רבה. לקבלת מידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 04-8666499.

  מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


   מידע נוסף בנושא

   מה לומדים במסגרת קורס עד מומחה?

   הקורס מיועד לאנשי מקצוע מתחומים שונים. כדוגמת: רופאים, שמאים, ממוני בטיחות, ספורטאים ועוד. במסגרת הקורס, עוברים המומחים הכשרה תיאורטית ומעשית המאפשרת להם להבין את עולם המשפט. הכלים המקצועיים שנלמדים מאפשרים להם, לכתוב חוות דעת מומחה שעונה על הצרכים המשפטיים. להתנסות במתן חוות דעת מקצועית, לערוך אותה ולהגיש לבית המשפט באופן נכון.

   בין הנושאים הנלמדים בקורס עד מומחה: מערכת המשפט בישראל על כל רבדיה, מונחים ומושגים משפטיים, כל מה שצריך לדעת על חוות דעת מקצועית, חקירות ומתן עדויות, הליך עיבוד ראיות, דין אזרחי ופלילי ועוד.

   קורס עד מומחה מקצועי

   בתי משפט נעזרים בעדים- אנשי מקצוע, כדי לקבל חוות דעת מקצועית בסוגיות שונות. ביכולתו של העד להיות זה שמכריע את ההחלטה בבית המשפט, הוא נותן את דעתו ועליה מסתמכים השופטים בשיקולי פסק הדין. עד מומחה, צריך להיות מקצועי בתחומו אך זה לא מספיק. ללא הבנה משפטית, יהיה לו קשה לו לדעת כיצד לבטא או לנסח חוות דעת מקצועית, הוא גם לא בהכרח ידע כיצד להופיע בפני שופט ולהציג בפניו את החומרים בצורה נכונה.

   היתרון עבור בתי המשפט

   בתי המשפט עמוסים בתיקים הדנים בנושאים שונים. חוות דעת מומחה מאפשרת לשופטים לחסוך זמן רב בניהול התיקים. העד מופיע בפני בית משפט בנושא בו הוא מומחה ומאפשר לשופטים לקבל חוות דעת אובייקטיבית. עדות מומחה נחוצה כדי לקבל החלטות מורכבות, בנושאים שדורשים ידע מקצועי ספציפי, לדוגמא: בנושאי תאונות עבודה, ליקויי בניה, פציעות ועוד. עד מקצועי, בעל היכרות עם עולם המשפט יוכל לתת חוות דעת בהתאם לדרישות מערכת החוק, למטרות תביעה וסנגוריה.

   בוגרי קורס עד מומחה, נכנסים למאגר העדים של מערכת המשפט. את שירותי העדות שוכרים השופטים או אחד הצדדים במשפט. בכל מהלך העדות, בהתייחסות לעובדות הרלוונטיות ומתן הפרשנות, העד המומחה נדרש לשמור על אובייקטיביות מקסימלית. מתעניינים בקורס עד מומחה? בפז בטיחות תוכלו לקבל מענה מקצועי והסמכה לתפקיד עד מומחה באמצעות אנשי מקצוע מוסמכים.

    

   קורסים והדרכות שלנו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   דילוג לתוכן