קורס עוזר בטיחות

אם הנכם מחפשים מכללה מובילה המעבירה קורס עוזר בטיחות בצפון, הכולל תעודת עוזר בטיחות ונתונים על שכר, תנאי העסקה וכדומה, מכללת פז היא הכתובת הנכונה. המכללה מביאה לכם את כל המידע הרלוונטי לנושא ומציעה קורסי בטיחות, הכשרות ולימודים מוכרים לגמולי השתלמות, בעזרתם תשדרגו את הידע המקצועי שלכם ושל עובדיכם, וגם תמקסמו את הבטיחות במקום העבודה.

היכן נדרש להעסיק עוזר בטיחות במשרה מלאה?

עוזרי בטיחות נדרשים כיום בכל הסקטורים בתעשייה. אחד הסקטורים המובילים עבורם קיים צורך בלתי פוסק של עוזרי בטיחות מקצועיים, הוא ענף הבנייה. לאחר עדכון סעיף 11 בחוק ארגון הפיקוח על העבודה, נכנסו לתוקפם שינויים אשר מגבירים את הצורך בהעסקת עוזר בטיחות באתרי בנייה רבים. התיקון לחוק קבע שכל מבנה שגובהו עולה על שבעה מטרים ושטחו עולה על אלף מטרים רבועים, וכן באתרים בהם מתבצעות עבודות בניה הנדסיות, מחויב בהעסקת עוזר בטיחות.

בין התפקידים של עוזר הבטיחות במקום לוודא את אכיפתן של תקנות הבטיחות. עוזר הבטיחות הוא תפקיד חשוב ונדרש ביותר מכיוון שכיום מנהלי העבודה קורסים תחת העומס ונדרשים לפצל את הזמן והאנרגיה שלהם על כמה תחומים הנמצאים באחריותם, אחד מהם הוא נושא הבטיחות. על ידי העסקת עוזר בטיחות מוסמך יכול מנהל העבודה להתרכז בשאר התחומים ולאפשר לעוזר הבטיחות, איש מקצוע במשרה מלאה, לדאוג לרמת בטיחות גבוהה יותר באתר הבניה.

רכישת מקצוע בטוח לחיים

פז בטיחות מנהלת קורס עוזר בטיחות לסקטורים השונים במשק, לתחומי הבנייה, התעשייה ועוד. אנו נשמח לייעץ לכם לגביי הכשרות אלה, ולעבור עמכם על כל הפרטים הדרושים כך שתדעו כיצד ניתן להכשיר עובדי חברה ולמצוא הון אנושי איכותי במקצוע מתפתח ונדרש זה. לגביי שכר של עוזר הבטיחות, מכיוון שזהן מקצוע בעל ביקוש, רמת השכר בו נקבעת לפי ניסיונו של העובד, היקף אחריות תפקידו, גודל הפרויקט ועוד, אך ניתן להגיע למשכורת מעל שהוא מעל השכר הממוצע במשק ולהתפתח במהירות בענף.

הכשרה ייעודית לבעלי רקע וניסיון בתחום הבנייה

תנאי הקבלה לעבודה כעוזר בטיחות מורשה אינם רבים או קשים מדי אך יש צורך בניסיון מוכח של שנתיים או יותר בתחומים כמו בבנייה הנדסית. בקורס עוזר הבטיחות תלמדו נושאים כגון:

  • תקנות הבטיחות בעבודה,
  • עבודה בגובה,
  • מהם הסיכונים הקימיים באתרי הבנייה?
  • תחומי האחריות של עוזר הבטיחות,
  • בטיחות על משטחי עבודה ומעברים,
  • בטיחות של פיגומים וגידורים,
  • בטיחות כלי עבודה חשמליים וידניים ועוד.

קורס עוזר בטיחות – לימודים תיאורטיים ומעשיים

לסיכום, קורס עוזר בטיחות בעבודה זהו קורס המשלב למידה תיאורטית והכשרה בשטח, הכוללת הגעה לאתרי בנייה וסיורים באתרי בנייה פעילים. ההסמכה לקורס עוזר בטיחות היא בפיקוח ובאישור המנהל לבטיחות וגיהות תעסוקתית באגף העבודה וההכשרה במשרד העבודה. לפרטים מלאים על קורס עוזר בטיחות במכללת פז, ימים ושעות לימוד, עלות הקורס, במה הוא מזכה את המעסיק ואת הסטודנט ועוד, פנו אלינו ונשמח לתת לכם את כל הפרטים לגביי קורס זה רבים אחרים המתנהלים במכללה.

שתף את הפוסט
פוסטים נוספים
ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן