קורס קשירת מטענים

קורס אבטחה וקשירת מטענים - פז בטיחות

קורס קשירת מטענים הוא קורס השתלמות מקצועי אשר נועד להכשיר נהגי משאיות ורכבים כבדים על מנת לבצע קשירת מטענים לקראת הובלתם באופן בטיחותי. קורס זה חשוב במיוחד ואף נדרש עקב חוקים ותקנות חדשות אשר נכנסים לתוקף במהלך שנת 2022, והסיבה לחוקים החדשים הללו היא מניעת תאונות כתוצאה מנפילת מטענים במהלך נסיעה, שעלולים לסכן את הרכב עצמו ואת יתר המכוניות ומשתמשי הדרך. חברת "פז בטיחות" עוסקת בתחום הכשרות הבטיחות מזה שנים רבות, וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי אודות הקורסים השונים.

קורס קשירת מטענים – קורס קצר וממצה

אורכו של קורס קשירת מטענים הינו כ-8 שעות בלבד, ונועד לנהגים בעלי רישיון בדרגות C  או E+C. את הקורס יש לעבור במכללות שקבלו אישור לעריכתו והעברתו, ובוגר הקורס יקבל תעודת הסמכה לאחר שעמד בהתחייבויותיו. הקורס נדרש לרכבים גדולים מסוג 3N שמשקלם מעל 12 טון, ואילו נהגי רכבים קטנים יותר המוגדרים 2N בעלי משקל שבין 3.5 טון ל12 טון יהיו חייבים לעבור הכשרת אבטחת מטענים גם הם. כל זאת  בהתאם להוראות ספציפיות לכל רכב ולסוג מטען. חשוב לדעת כי מפרי החוק אשר דורש הכשרה מקצועית בנושא קשירת ואבטחת המטענים יספגו עונשים כבדים כולל קנסות. מכללה מקצועית ומוסמכת תעביר את הקורס באתר שלה או באתר אותו היא שוכרת ותשלח למשרד התחבורה ולמשטרת ישראל את רשימת הלומדים שעברו בהצלחה את ההשתלמות. כידוע לרובנו, המצב בכבישי הארץ מבחינת קשירת מטענים אינו עונה על הציפיות, בלשון המעטה, ולמשטרה יש קושי באכיפה. ההשתלמות תקטין מאוד את הסיטואציות הנוגעות למצב זה ותקל רבות על עבודתה. הפועל היוצא הינו כמובן, הגברת הבטיחות בכבישים והדבר יתרום, גם לנהגים, למפעלים, לחברות ההובלה ולכל מי שרכבים אלו נמצאים בבעלותו. את ההשתלמות מעבירים מרצים ומדריכים מנוסים אשר מגיעים מעולם ההובלות של משאיות כבדות והם יצליחו להעביר את הנושאים בצורה מעולה.

קורס קשירת מטענים מקצועי בחברה בעלת מוניטין

חברת "פז בטיחות" הינה בעלת מוניטין רב ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי בכל תחומי הבטיחות. השירות המקיף שהחברה מציעה כולל הדרכות מקצועיות והעברת קורסים והשתלמויות בנושאי בטיחות שונים כגון קורסי קשירת מטענים, תכנון והקמת מערכי בטיחות אש, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלה בנושאי בטיחות אש וקבלת רישיון ממנה המאשר קיום מערכות תקניות. מנהליה מנוסים מאוד בתחום ובעלי ידע עשיר וישמחו לתת שירות לכל לקוח.

למידע על הקורס לחצו כאן

הקורסים הבאים מתקיימים בתאריכים הבאים:

  1. 15/01/2024 יום שני בין השעות 14:00-21:30

צלצלו אלינו כאן 

שתף את הפוסט

פוסטים נוספים

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן