ריענון אחראי בטיחות שינוע חומ"ס

 

על הקורס:

בהתאם להוראת מנהל אגף מטענים ומל"ח במשרד התחבורה ולפי תקנות שירותי הובלה התשס"א 2001 פרק חמישי לפי תקנה 23(א) "בעל רישיון מוביל מסוג ג', ד', ז' או ח', או מי שאחראי מטעמו על ההובלה, לפי הענין, וכן אחראי על הניהול המקצועי ואחראי על בטיחות ההובלה של חומרים מסוכנים, יעברו במידת הצורך, השתלמות בנושאים הנוגעים להובלה, כפי שיורה המפקח". אדם שאחראי שינוע על הובלה של חומרים מסוכנים, מחויב בריענון אחת לשנתיים כתנאי לחידוש הרישיון אחראי לבטיחות שינוע חומ"ס.

המסיימים יקבלו בסוף יום הריענון אישור השתתפות מטעם המכללה לביצוע קורס ריענון אחראי לבטיחות שינוע חומ"ס, לצורך קבלת חידוש הרישיון ממשרד התחבורה.

 

התנאים לקבלת חידוש היתר עבור ריענון אחראי לבטיחות שינוע חומ"ס ממשרד התחבורה

  1. בוגר קורס ממונה/אחראי על בטיחות ושינוע חומרים מסוכנים שטרם עברו שנתיים מתום תוקף ההיתר הקודם.
  2. בשנתיים שקדמו לבקשה לא הורשע באחת עברות המנויות בתוספת הראשונה לחוק.
  3. סיים בהצלחה את קורס ריענון.

 

מה משך הקורס ?

    • משך הקורס: הקורס מתבצע במתכונת של לימודי בוקר בין השעות 8:00-16:00.
    • מועד הקורס: 

 

 

מכללת פז:

במכללת פז תקבל יחס אישי, כיתות ברמה גבוהה, כיבוד במהלך המפגשים, ומרצים באיכות גבוהה, שממש אכפת להם ממך וייתנו לך ליווי מקצועי שוטף בכל לימודיך וגם לאחריהם.

במכללת פז אנו שמים דגש על חווית לימוד איכותית ומעשירה, מתחשבים בכך שהמשתתפים בקורס באים לאחר יום עבודה מפרך ובכל זאת פינו מזמנם ושילמו בעבור הקורס ומצפים לקבל תמורה הולמת באווירה נעימה ומקצועית.

במכללת פז המרצים מקשיבים למשתתפים ועושים על מנת להביא להצלחתם ולשביעות רצונם.

מכללת פז ממוקמת בחוצות המפרץ, ליד תחנת הרכבת, עם חניה בשפע.

 

שתף את הפוסט

פוסטים נוספים

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן