פז בטיחות


  מעוניינים לשמוע עוד לגבי הקורסים וההדרכות שלנו?

  צרו איתנו קשר

   רישיון מוביל – לדעת לנהוג גם בתנאים מכבידים

   תמיד עניין אתכם לדעת איך ניתן לנהוג בתנאי שטח קשים? אם כן, אז קורס רישיון מוביל בתנאים מכבידים זה בדיוק מה שדרוש עבורכם. נהגי רכבים כבדים ומשאיות נוהגים בכבישי הארץ והעולם ימים ולילות והרבה פעמים מוצאים את עצמם מתמודדים עם תנאי שטח לא פשוטים בכלל ומאתגרים ביותר.

   בקורס רישיון מוביל מבית פז בטיחות, אתם תוכלו לקבל את הכלים הדרושים להובלת חומרים בתנאים קשים ומכבידים ביותר. במאמר הנוכחי אנחנו נדון על סוגים שונים של תנאי שטח קשים שיכולים לפגוש כל נהג בחייו.

   קורס רישיון מוביל

   אילו תנאים יכולים לפגוש בעלי רישיון מוביל?

   ישנם כמה תנאים קשים שנהגים מנוסים וחדשים פוגשים אותם בכבישי הארץ ברוב תקופות השנה, והם:

   1. סופות וגשמים

   סופות וגשמים בתקופת החורף למשל, זהו אחד המצבים המסוכנים לנהיגה וצריך לדעת כיצד לנהוג בבטחה בעת סופת ברקים וגשמים חזקים. בצפון הארץ למשל, נהגים רבים יכולים גם לפגוש סופות שלגים שהופכות את הכביש לחלק מאוד, מה שיוצר סכנה ממשית לכם ולשאר הנהגים בכביש.

   כדי להתמודד עם כביש חלק, חשוב לנסוע לאט, לשמור מרחק משאר המכוניות ומומלץ לא לבצע פניות חדות ומהירות מדי.

   1. נהיגה בעליות וירידות

   כבישים תלולים יכולים להיות מאוד מסוכנים במיוחד בירידה, ועל כן, מומלץ לבצע את הנסיעה עם מהירות איטית עד כמה שניתן. אם הרכב שלכם הוא כבד משקל ואתם מסיעים חומרים מסוכנים, מומלץ לבצע את הנסיעה בשעות שאין עומס מכוניות – כדי לצמצם סיכונים.

   1. נהיגה בערפל

   ערפל יכול להופיע במגוון מקומות, ובמיוחד בערים גבוהות. הסכנה הממשית בתנאי ערפל היא, שהראות מאוד מכבידה על הנהיגה. לנהוג מבלי לראות את כל תנאי הדרך, יכול להיות דבר מאוד מסוכן, וצריך לדעת כיצד לעשות זאת נכון.

   מאילו דברים מומלץ להימנע כשיש תנאי שטח מכבידים?

   לא משנה אם אתם נוהגים בשעות הבוקר, הצהריים או הלילה, אם זיהיתם אחד מהתנאים שיכולים להקשות על אופן הנסיעה, המנעו באופן מידי מדיבורים או הסחות דעת עם מי שיושב איתכם ברכב, אפילו מדיבור בדיבורית המנעו – כי תשומת לב קפדנית במצבים הללו היא מאוד חשובה! אחרת, יכולה להישקף עבורכם סכנה.

   במצבים קיצוניים ביותר, עצרו את רכבכם בצד והימנעו מנסיעה עד שתנאי הדרך יאפשרו זאת, וזכרו תמיד כי החיים שלכם קודמים לכל ואתם לא רוצים לסכן את עצמכם או אחרים.

   פז בטיחות – רישיון מוביל מקצועי

   אנחנו בפז בטיחות מעבירים מגוון רחב של קורסי בטיחות לכל התחומים והתעשיות בארץ. קורס הכשרת מנהלי הובלה הוא היחיד והמיוחד אצלנו שמסייע לנהגים רבים להתמודד עם תנאי שטח לא פשוטים שיכולים להיות בכל יום בכביש.

   בואו להבטיח את נסיעתכם – השאירו את הפרטים שלכם באתר שלנו ונציגנו יחזרו אליכם במהרה עם כל תנאי הקורס והמועדים. הבטחון שלכם הוא החשוב מכל, ולכן, אנחנו בפז בטיחות עושים את כל המאמצים כדי שהנסיעה שלכם תהיה בטוחה ביותר.

   מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


    בלוג בטיחות בעבודה שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
    דילוג לתוכן