הדרכה עבודה בגובה – 3 טיפים לתלמיד

אם הנכם מדריכים מקצועיים המעבירים הדרכות עבודה בגובה או שאתם בדרך להיות כאלה , קודם כל ברכות חמות!  הרי מדובר באחד המקצועות המרתקים ביותר שיש. בייחוד מכיוון שמקצוע זה דורש עבודה בתנאים לא רגילים כלל. בין אם בחורף או בקיץ, בגשם או בשרב, עובדים מקצועיים בגובה חייבים לגלות ערנות בכל רגע, ולכן חייבים ללמוד את המקצוע ממדריכים בעלי ניסיון בתחום הבטיחות .

קורס מדריך עבודה בגובה – 3 טיפים לתלמיד

ישנם נושאים בבטיחות בעבודה בגובה שהם מעבר מרק ללמוד וליישם את כל תקנות הבטיחות עבודה בגובה בצורה מקצועית ועניינית, כגון טיפים נוספים למי שלומד כיצד להדריך עובדים לעבודה נכונה ובטיחותית בגובה.

טיפ מספר אחד – היו תמיד ערניים

אל תעבדו אף פעם בגובה אם אתם לא מספיק ערניים. ערנות היא מה שתשמור על חייכם בעבודה מהסוג הנ"ל. לדוגמה, אם חזרתם מאוחר הביתה, ואתם צריכים לקום מוקדם בכדי לבצע עבודה בגובה, עדיף מראש שתבקשו מאדם אחר לעשות זאת!

טיפ מספר שתיים – אל תסמכו על עצמכם לעולם!

זה אולי ישמע לכם מוזר, אבל תקנות עבודה בגובה צריך ליישם במלואן בכל יום מחדש. גם אם אתם כבר "שועלים" ותיקים בעבודות בגובה, אל תסתמכו על עצכם באופן עיוור (כי תמיד יכול להיות מצב שתשכחו משהו או לא מרוכזים מספיק). לפני שאתם עולים על עבודה בגובה חזרו על תקנות עבודה בגובה וודאו שאתם קשורים נכון, ממוקמים נכון ויש לכם את כל ציוד הבטיחות הדרוש. 

טיפ מספר שלוש – וודאו כי התלמידים שלכם זוכרים את כל הכללים הדרושים

בתור אלו אשר העוברים קורס מדריך עבודה בגובה, חשוב מאוד שתחזרו מדי יום עם התלמידים שלכם על כללי העבודה והתקנות הדרושות לעבודה בגובה. התחילו כל הדרכה מחזרה על הכללים (זה מה שחשוב!) תפנו את תשומת לב האנשים שיעברו אצלכם הדרכה עבודה בגובה לכך, שהכללים הללו חשובים וחשוב לעבור עליהם מדי יום.

אישור לעבוד בגובה – מכללת פז בטיחות

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקורס ייחודי שיכשיר אתכם להיות מדריכי עבודה בגובה שבו תקבלו את כל הידע הדרוש, איך להדריך אחרים לעבוד נכון ובטיחותי. קורס ייחודי המועבר אצלנו בפז בטיחות שבמסגרתו תוכלו לפתח קריירה חדשה ומעניינת ויתרה מכך, תקבלו אישור עבודה בגובה שייתן לכם את ההזדמנות להתעסק עם עבודה בגובה בכל חברה או ארגון.

שתף את הפוסט
פוסטים נוספים
ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן