פז בטיחות


  מעוניינים לשמוע עוד לגבי הקורסים וההדרכות שלנו?

  צרו איתנו קשר

   ממונה בטיחות

   מחפשים קורסים לממוני בטיחות? רוצים לדעת מיהו ממונה בטיחות בעבודה ומהו תפקידו המרכזי? על כל השאלות הללו אנחנו הולכים לענות לכם במאמר הנ"ל.

   מיהו ממונה בטיחות?

   בכל פרויקט, מקום עבודה או מפעל, קיים מערך בטיחות נרחב שנועד בכדי לשמור על הבטיחות העובדים והציוד במקום. מי שמתכנן ומוציא לפועל את הנחיות הבטיחות במקום העבודה הוא ממונה בטיחות אשר עבר הסמכה והכשרה ראוייה.

   קורס לממונה בטיחות

   כפי שכבר ציינו, ממונה בטיחות הינו האדם שאחראי על כל הבטיחות במקום העבודה. ולבטיחות בעבודה פנים רבות. אין אדם אחד שיכול לדעת הכל. לכן, ממוני בטיחות חייבים כל הזמן לרענן את הידע שלהם בשביל ללמוד דרכי טיפול במצבים שונים כגון – בטיחות אש, הובלת חומרים מוכנים (חומ"ס), עבודה בגובה ועוד

   מהם התפקידים של ממונה בטיחות בעבודה?

   לממונה הבטיחות קיימים תפקידים רבים ונרחבים אשר כולם קשורים למערך הבטיחות במקום העבודה. למשל, באתרי הבנייה, ממונה הבטיחות חייב לוודא כי כל מערך העבודה שמתבצע בגובה, נעשה באופן המקצועי ובטוח הן לעובדי המקום והן למבנה עצמו. ממונה בטיחות באתר הבניה יהיה חייב לוודא כי במקום מוצבים שלטים וסמלים שמסמנים את כללי הבטיחות באתר הבניה. ובדומה לכך, גם ממונה בטיחות במפעלים השונים, חייב להכיר את המקומות המסוכנים במקום ולוודא כי הפעילות במקומות הנ"ל מתנהלת באופן המקצועי והבטוח ביותר לעובדים ולציוד. ממונה בטיחות בעבודה חייב גם לבדוק את מצב ציוד הבטיחות במקום העבודה ולוודא כי הינו תקין ומוכן לשימוש. 

   פז בטיחות – קורס לממונה בטיחות

   הכירו את חברת "פז בטיחות", החברה המובילה לקורסי בטיחות בעבודה. אנחנו בפז בטיחות, מעבירים קורסים, הכשרות והדרכות בטיחות בעבודה לממוני בטיחות, מדריכי בטיחות ועובדים. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו את הפרטים שלכם בנוגע לקורסים לממוני בטיחות

    

   מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


    בלוג בטיחות בעבודה שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
    דילוג לתוכן