פז בטיחות


  מעוניינים לשמוע עוד לגבי הקורסים וההדרכות שלנו?

  צרו איתנו קשר

   הובלת חומרים מסוכנים

   לעיתים קרובות ביותר מתרחשות תאונות הקשורות בהובלה לקויה של חומרים מסוכנים, ובכך בעצם, המצב יכול לסכן חיי אדם. בכדי להוביל חומרים מסוכנים, בהחלט צריך לקבל את ההכשרה המיועדת ולא סתם כך בשביל לסמן על זה וי, אלא, בכדי באמת להבטיח את רמת הבטיחות הדרושה הן למובילים והן לאלה הנמצאים בסביבתם.

   חשבתם לעבור קורס הובלת חומרים מסוכנים? מחפשים מקום מקצועי המספק הדרכות והכשרות בטיחות בעבודה? אצלנו בפז בטיחות, אתם תוכלו לקבל את ההכשרה המקצועית הדרושה לכל מי שמעוניין בהובלת חומרים מסוכנים. הקורס יכשיר אתכם בכל הדרוש לדעת בעת הובלת חומרים מסוכנים.

   מדוע חשוב לעבור קורס הובלת חומרים מסוכנים?

   החוק בישראל קובע, כי כל מי שמוביל חומרים מסוכנים, אחראי על הבטיחות בזמן הובלת החומרים, וחייב להתנהל בהתאם לדרוש בחוק בכדי להימנע מסכנות אפשריות. קורס הובלת חומרים מסוכנים מיועד לכלל הנהגים אשר מובילים חומרים מסוכנים כמו חומרים דליקים, רעילים או ראדיואקטיביים ועוד. כל נהג מוביל של החומרים מהסוגים הנ"ל מחויב להיות בעל הכשרה מקצועית בתחום הבטיחות ממכללה מאושרת על ידי המדינה, לדעת כיצד לתפעל את הסיטואציה נכון בכדי להימנע מנזק ממשי ומצבים מסכני חיים. 

    מוביל חומרים מסוכנים בכבישים – מהן הסכנות הצפויות ?

   בכל יום בישראל, מובלים עשרות אלפי חומרים מסוכנים באמצעות משאיות גדולות המגיעות למפעלים השונים. הסכנה הגדולה ביותר בהובלת חומרים מסוכנים היא שחס וחלילה בזמן תאונות דרכים וטעויות אנוש אחרות, דליקה יכולה להיווצר, מה שמסכן חיים לא רק בגלל יכולה השרפיה שיכולה להתפשט אלא גם בגלל החשיפה של הסביבה לחומר המסוכן.

   כמובן שעל כל משאית שמובילה חומרים מסוכנים ישנו רישום מכוון שכלל הנהגים יכולים להבחין בו, ובכל זאת, תאונות מהסוג הנ"ל מתרחשות. לכן, חשוב לקבל הכשרה מקצועית של  הובלת חומרים מסוכנים ובכך למנוע סכנה לחיי אדם ולנהג המוביל את החומרים. ההשלכות של תקלה בזמן הובלת חומרים מסוכנים משמעותיות במיוחד, ומעבר לכך שהחוק מחייב את הנהגים לעבור הכשרה מקצועית, חשוב שכל נהג יבין את רמת הסיכון הגבוהה שקיימת בעת ההובלה.

   קורס הובלת חומרים מסוכנים – פז בטיחות

   אנחנו בפז בטיחות נכשיר אתכם בכל הדרוש בנושא הובלת חומרים מסוכנים. מהם החומרים שנחשבים למסכנים ביותר וכיצד נכון וכדאי לאחסן אותם. נהג אשר בוחר להוביל חומרים מסוכנים חייב לדעת שהסחורה שהוא קיבל, ארוזה באופן הבטוח והנכון וכי אין חשש לחייו ולכלל הנמצאים בסביבתו. קורס מקיף ורחב עם כל הכלים והידע הדרוש, אשר יהפוך אתכם לנהגים מיומנים ומקצועיים שיכולים להוביל חומרים מסוכנים ללא שום חשש.

    

   מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


    בלוג בטיחות בעבודה שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
    דילוג לתוכן