ריענון מדריך עבודה בגובה

מדי שנה אנחנו שומעים על מקרים שבהם עבודה בגובה נגמרה בצורה טראגית, והכל מכיוון שהעבודה הזו אינה נעשתה על פי הכללים. החוק בישראל, מכתיב בצורה ברורה מהי עבודה בגובה ומה הם הכללים שעל העובד ומעסיקו לבצע בכדי לוודא כי העבודה בגובה נעשית בצורה הבטוחה ביותר. קורס מדריך עבודה בגובה הוא אחד מהקורסים החשובים במדינה שילמד אתכם אודות כל ההוראות הדרושות לעבודה בגובה. בסיום הדרכת עבודה בגובה, תקבלו אישור לעבודה בגובה המוכיחה שהנכם מסוגלים להדריך אנשים אחרים כיצד לעבוד נכון ובטיחותי בגובה.

עבודה בגובה תקנות

החוק בישראל מגדיר בצורה מובהקת מהי עבודה בגובה –  כל עבודה המתבצעת 2 מטרים מעל גובה האדמה או מעל לחלל באדמה, ותתבצע לרוב בתחום הבנייה או הניקיון של בניינים רבי קומות.

מה לומדים בקורס מדריכי עבודה בגובה? 

בתור מדריכי עבודה בגובה, חוץ מכך שאתם תקבלו אישור לעבודה בגובה, הדבר החשוב יותר שאתם תקבלו, זהו הידע להדריך אחרים איך נכון לעבוד בגובה (מעסיקים ועובדים), תעברו איתם על הכללים, על הוראות העבודה הדרושות, ותדריכו קבוצות ויחידים איך נכון לעבוד בעבודה מסוכנת שמתבצעת בגובה. במסגרת הקורס אתם תלמדו מהו הציוד המקצועי הדרוש לכל עבודה בגובה (והציוד יכול להשתנות בין עבודה בגובה בבניינים גבוהים או בפרויקטים שזה עתה נבנים).

האם מסוכן להיות מדריך עבודה בגובה?

כל עבודה בגובה דורשת ערנות, ואין מנוס מכך. זה לא משנה אם קמתם עייפים יותר או פחות, צריך להבין כי העבודה היא חד משמעית מסוכנת. ושאם לא תפעלו על פי כללי הבטיחות לעבודה בגובה, אזי התוצאות יכולות להיות הרסניות עבור חייכם או חייהם של הסובבים אתכם. להיות מדריך עבודה בגובה זאת עבודה המחייבת אחריות אישית מאוד גבוהה לבטיחות .

הדרכת עבודה בגובה – פז בטיחות

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקורס ייחודי שיכשיר אתכם להיות מדריכי עבודה בגובה שבו תקבלו את כל הידע הדרוש, איך להדריך אחרים לעבוד נכון ובטיחותי. קורס ייחודי המועבר אצלנו בפז בטיחות שבמסגרתו תוכלו לפתח קריירה חדשה ומעניינת ויתרה מכך, תקבלו אישור עבודה בגובה שייתן לכם את ההזדמנות להתעסק עם עבודה בגובה בכל חברה או ארגון.

שתף את הפוסט
פוסטים נוספים
ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן