פז בטיחות


  תחזוקאי מטפים

  תחזוקאי מטפים הוא אחראי מטעם בית העסק או המוסד בו הוא מועסק, על כל מה שקשור בתחזוקת המטפים הקיימים במתחם. כיום, מרבית העסקים והמוסדות השונים מחויבים על פי חוק להתקין מערכת לגילוי וכיבוי אש, אשר כוללות בין היתר עמדות לכיבוי אש המכילות מטפים ידניים ואחרים. כחלק מהגדרת החוק, בעלי העסקים חייבים גם להכשיר אנשי צוות שמתמחים בתחזוקת ובתפעול השוטף של מערכות כיבוי האש בעת הצורך. חברת פז בטיחות עוסקת בתחום ההכשרות לבטיחות וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  תחזוקאי מטפים – בעל הסמכה מתאימה

  תחזוקאי מטפים הוא נציג הבטיחות באש מטעם בית העסק אשר עובר קורס הנערך על ידי חברת בטיחות בעלת אישור רשמי לכך, ולאחר שהוא עומד בבחינות ובמטלות נדרשות הוא מקבל תעודת הסמכה המאפשרת לו לעסוק בתחום זה. המשימות השוטפות של תחזוקאי מטפים כוללות ביצוע בדיקות תקופתיות ושנתיות, פתיחת קנקן המטפה, החלפת חומר ודחיסת גז, כמו גם אלמנטים נוספים הקשורים בנושא. הקורס בו מוכשרים תחזוקאיי המטפים מנוהל על פי תקן קיים של נציבות כבאות והצלה שהיא, למעשה, הגוף המפקח על כל נושא בטיחות האש ומספק אישורי בטיחות לעסקים. יש לציין, כי ללא אישור כזה לא ניתן לעסק החייב בקיום מנגנון בטיחות אש לקבל רישוי עסק מהרשות המקומית. על מנת לקבל את תעודת ההסמכה, על התחזוקאי לעבור קורס ובו נלמדים הנושאים הבאים: נהלי תפקידו של מבקר המטפים, איתור וזיהוי גורמי סיכון פוטנציאלים הגורמים לשריפות ודלקות, יתרונות וחסרונות של אמצעים שונים ושיטות כיבוי אש, חומרי דיכוי וכיבוי אש שונים כולל גזים ואבקות, מטפים – הכרה כללית, תיאור מאפיינים ותכונות, תרגול כיבוי אש בעזרת מטפה ועוד. הקורס אורך כ 40 שעות ונעשה באתר המותאם לכך מבחינה מקצועית וטכנית. מלמדים בו מומחים לנושא אשר מגיעים מהתעשייה, ולכן, יכולים לתרום מניסיונם השוטף. בוגריו משתלבים בצוות המפעל לטובת המשימות השוטפות הנדרשות בתחום.

  הדרכת תחזוקאי מטפים מוסמך מקצועית אצל המומחים בתחום

  מומלץ לקבל שירות מחברת "פז בטיחות" בעלת המוניטין החיובי הרב בתחום- השירות מקיף וכולל ייעוץ, הדרכה, תכנון והקמת מערכות למניעת אש, פיקוח, השגת אישורים מהרשות לכבאות והצלה, ייצוג שוטף אל מול הרשות ומשימות מורכבות אחרות. מנהליה הינם בעלי ידע רב המגיע מלימודים, השתלמויות והתמחויות בנושא, וכן, עקב ניסיון עשיר לאחר מתן שירותים מעולים ללקוחות רבים. הם ישמחו להעמיד את התשתית המקצועית לכל לקוח.

  מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


   קורסים והדרכות שלנו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   דילוג לתוכן