פז בטיחות


  מעוניינים לשמוע עוד לגבי הקורסים וההדרכות שלנו?

  צרו איתנו קשר

   יועץ בטיחות אש

   אם אתם מחפשים הדרכת כיבוי אש, ומעוניינים ללמוד מהטובים בתחום על מנת להיות יועץ בטיחות אש בעבודה. הרי שאצלנו ב – פז בטיחות הדרך שלכם מובטחת. מכללת פז בטיחות ערוכה לספק לכם את הידע המקצועי שיעזור לכם להפוך ליועצי בטיחות אש מוסמכים, לבנות תוכניות חירום, ולהוציא לפועל אסטרטגיות למניעת שריפות במקום עבודה.

   מיהו יועץ בטיחות אש?

   בטיחות מפני שריפות במקומות עבודה כגון מפעלים, ארגונים ומבנים שונים, חשובה ביותר שכן יכולה למנוע נזק לחיי אדם ולרכוש. יועץ בטיחות אש הוא בדיוק הגורם האמון על כך בכל מערך עבודה נרחב. יועץ בטיחות אש מכוון ומייעץ בכל הנוגע למערך הבטיחות מפני שריפות ודליקות. בנוסף, יועץ בטיחות אש יעזור לכם לבנות תוכנית בטיחות אש המותאמת למקום העבודה שלכם. יועץ בטיחות אש מדריך ומכוון את עובדי המקום בכל אשר קשור לכללי בטיחות אש בעבודה וכיצד להימנע משריפות.

   מתי פונים ליועץ בטיחות אש?

   חשוב לפנות לממונה בטיחות אש איכותי ומקצועי שיוכל להדריך את בעלי העניין במקום (מנהלים, עובדים ומבקרים) כיצד להתנהל במקרה של שריפה. בכל עת בה אתם תבחרו לבצע בנייה בעסק שלכם, אתם תצטרכו להיעזר בממונה בטיחות אש שייתן את חוות הדעת המקצועית בנוגע לבטיחותו של המבנה.

   בסיום כל תהליך בנייה, ועוד לפני שלב האכלוס חובה להוציא טופס ארבע שמצהיר בזאת כי המבנה ממוגן מפני אש ושריפות והוא מוכן לאכלוס. יועץ בטיחות האש יערוך סיור במבנה החדש המיועד למגורים, יבצע בדיקה לאיתור תקלות אפשריות, ובאם צריך גם יעניק פתרונות אפשריות לתיקונן. 

   חשוב גם לציין כי לא בהכרח מזמינים ממונה בטיחות אש למקום בכדי לקבל את האישורים הנדרשים על פי חוק. יועץ בטיחות אש יכול להרגיע אותנו כי אכן במקום התבצעה עבודה מותאמת לביטחון האש, וכי לא נשקפת סכנה לעובדים או האנשים שהולכים לאכלס את הבניין.

   פז בטיחות – הדרכת בטיחות אש

   המכללה המקצועית והמובילה להדרכת כיבוי אש או לכל מי שמעוניין להיות ממונה בטיחות אש באתר העבודה. במכללה, אנחנו נלמד את היסודות לבטיחות אש בשוק העבודה הישראלי. בשנים האחרונות, עקב הליכי בנייה מרובים חלה עלייה בביקוש ליועצי בטיחות אש מוסמכים. אנחנו מזמינים אתכם למפגש היכרות ויום עיון שבמסגרתו אתם תוכלו להיחשף לכלל ההדרכות הבטיחות בעבודה השונות שאנחנו מציעים.

   מעוניינים בהכשרה מקצועית? השאירו פרטים ונצא לדרך


    בלוג בטיחות בעבודה שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
    דילוג לתוכן