מדריכי עבודה בגובה להכשרת עובדים בשפה הסינית

כל עבודה בגובה נחשבת למסוכנת ביותר בעיקר אם העובד לא מאבטח את עצמו לפי כל תקנות הבטיחות לעבודה בגובה. דבר היכול להסתיים חס וחלילה גם עם פצועים או הרוגים, כפי שלצערנו ראינו שקרה מספר פעמים לא מבוטל בעבר. זאת בדיוק הסיבה שבשביל לעבוד בגובה חייבים לעבור קורס מקצועי המועבר על ידי מדריכי עבודה בגובה מוסמכים על מנת שייתנו לכם את כל הכלים והידע המקצועי הנדרש לקבלת אישור עבודה בגובה.

העסקת עובדים זרים לעבודה בגובה

בישראל, קיימים תחומים שחסר בהם כוח אדם כגון תחום הבניה המצריכה ברובה ידע כיצד לעבוד בגובה. לכן, ישנם מעסיקים המעדיפים להכשיר עובדים זרים שכבר עובדים אצלם, ורושמים אותם לקורס על מנת לקבל את ההסמכה לכך. קורסים לעובדים מהסוג הנ"ל מתקיימים על ידי מדריכי עבודה בגובה שמכשירים עובדים זרים בכדי שיוכלו לבצע את העבודה באופן המקצועי ולצד זאת לשמור על בטיחותם. קורס עבודה בגובה זה חייב להיות מועבר גם בשפת האם של העובד. לדוגמא, פז בטיחות מסמיכה עובדים זרים גם בשפה הסינית

מה נלמד בקורס עבודה בגובה?

מדריכי עבודה בגובה יעניקו לכם את כל הכלים החשובים שיכולים לשמור עליכם מפני נפילה. בקורס עובדיכם יקבלו את כל ההכשרה המקצועית כיצד לעבוד בגובה. ישנם כללים בסיסיים שכל עובד בגובה חייב להכיר כמו שלא עובדים בגובה אם לא ישנתם מספיק בלילה וכי חשוב לאכול ולשתות מספיק לפני שעולים לגובה מחשש שתתחילו להרגיש ברע באמצע העבודה, כאשר אתם תלויים בין שמיים לארץ. הדרכת עבודה בגובה תכשיר אתכם כיצד לבטח ולקשור את עצמכם נכון לעמודים תומכים שאם חס וחלילה תאבדו אחיזה או שיווי משקל יהיה אמצעי הגנה שישמור עליכם.

קורסי עבודה בגובה בשפה הסינית

מכללת פז בטיחות מזמינה אתכם לקחת חלק בקורס איכותי שיקנה לכם מקצוע מניב ומאתגר לכל החיים. בשילוב עם חברת ההשמה פז הון אנושי, אנו יכולים להכשיר אתכם וגם למצוא לכם מקום עבודה מתגמל. השאירו את פרטים באתר, ונדאג ליצור איתכם קשר בהקדם.

שתף את הפוסט
פוסטים נוספים
ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות

ימי עיון לממוני בטיחות הם אירועים חשובים המתקיימים במגוון תחומים תעשייתיים ומסחריים. מטרתם להעשיר את הידע המקצועי של ממוני הבטיחות,

Read More
דילוג לתוכן